Jump to content

2014'ün En iyi 30 Animesi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

30. Sword Ard Online II     29. Amagi Brilliant Park     28. Space☆Dandy 2     27. Gokukoku no Brynhildr     26. Gundam Build Fighters     25. No Game No Life   24. N

Yaşla alakası olduğu kadar yokta, listede her zamanki gibi ortalarda moe akımı var başlarda komedi ve hayatan kesit serilerine önem verilmiş. Aksiyon kurgusundan daha zordur komedi yapmak.    He hiç b

Bu liste neye göre sıralanmış acaba. Gene güzel liste ama o kadar listeye girememiş mükemmel animeler izledim bu sene. Onların hepsini listede görmek isterdim. O kadar güzelim anime var, bu listede s

Bu liste neye göre sıralanmış acaba.

Gene güzel liste ama o kadar listeye girememiş mükemmel animeler izledim bu sene. Onların hepsini listede görmek isterdim.

O kadar güzelim anime var, bu listede sadece beğendigim 16-17 tane anime var, kim bunları seçip sıraladı merak ettim :D (Loli manyakları falandır herhalde fkjdsgfsd :( )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emek harcayıp yapanlara saygı duyuyorum, paylaştığınız için teşekkürler ama olmamış bence de..

Akame Ga Kill ilk 30'da değilse listeye bakmam bile  :wacko:

en azından 2. olması gerekiyordu ping pongun yerine Ayrıca Mahouka Koukou No Rettousei de ilk 10 da olmalıydı neye göre düzenlenmiş ki bu liste ya da hangi yaş grubu baz alındı? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.