Jump to content

2014'ün En iyi 30 Animesi

Önerilen İletiler

Liste olmamış. Tokyo Ghoul ve Akame ga Kill'in ilk onda yeri olmamasını geçtim listede bile yoklar. Akame'nin karakter işleyişindeki farklılığı ve Tokyo Ghoul'un konsepti ilk ona girmek için yeterli olurdu zaten bu yıl pek sağlam anime çıkmadı, SAO ikinci sezonuyla benim için zaten bitti. Rettousei, Aldnoah Zero, Barakamon ve birkaç anime dışında 2014'ün en kötü animeleri listesi gibi olmuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

30. Sword Ard Online II     29. Amagi Brilliant Park     28. Space☆Dandy 2     27. Gokukoku no Brynhildr     26. Gundam Build Fighters     25. No Game No Life   24. N

Yaşla alakası olduğu kadar yokta, listede her zamanki gibi ortalarda moe akımı var başlarda komedi ve hayatan kesit serilerine önem verilmiş. Aksiyon kurgusundan daha zordur komedi yapmak.    He hiç b

Bu liste neye göre sıralanmış acaba. Gene güzel liste ama o kadar listeye girememiş mükemmel animeler izledim bu sene. Onların hepsini listede görmek isterdim. O kadar güzelim anime var, bu listede s

Doğrusu SAO' nun 30 olmasına şaşırtım diyemem 2. sezon başlı başına hayal kırıklığıydı benim için,yarısından çoğu drama tarzı geçti, ayrıca ana karakterimiz yarıdan sonrasında varla yok arası takılıyordu. Log horizonda da aynı saçmalığı yapmışlar, heralde o yüzden listeye bile girememiş. Ama listede neredeyse adını bile duymadığım saçma animeler görünçe şaşırmadımda diyemem. Listenin kriterlerini bilemem ama kaliteye göre sıralanmadığını düşünüyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

No game no life ın ilk 5 te olmasını bekliyordum şaşırdım açıkcası. Bu japonlarda nerde güzel kız karakter var oraya yüklenmişler :D Sao da çok geride daha yükseklerde beklerdim. Amagininde yükseklerde olmasını beklerdim... Çok değişik olmuş bakalım izleyelim burdan bi kaç tane

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu liste neye göre sıralanmış acaba.

Gene güzel liste ama o kadar listeye girememiş mükemmel animeler izledim bu sene. Onların hepsini listede görmek isterdim.

O kadar güzelim anime var, bu listede sadece beğendigim 16-17 tane anime var, kim bunları seçip sıraladı merak ettim :D (Loli manyakları falandır herhalde fkjdsgfsd :( )

Loli konusunda seninle aynı fikirdeyim.:D Ama Barakamon   dışında geri kalanlar benim için anlamsız :D Kill La Kill 2014 animei mi ki? Yada yeni seri mi çıktı

?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Liste neye göre, hangi yaş aralığında ve hangi ülkede yapılmış olduğu konunun başına eklenseydi, Zihin bulanıklığı bir nebze giderilirdi.

Neyse listedeki hiçbir seriyi izlemedim zaten, bazılarının ilk sezonlarını izlemiştim. İkinci sezonlar genelde dandik, zorlama ve ekonomik kaygılar ile yapılıyor, istisnalar hariç ;) Psycho-Pass 2'yi indirdim izlemek için ama ondan da umudum yok, zaten yorumlarda gördüğüm üzere insanları ilk sezona göre tatmin etmemiş.

Oldschool serileri izliyorum son 1 yıldır, Oldschool iyidir hesabı, araya çerez niyetine konusunu beğendiğim serileri koyuyorum işte "Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken" gibi :D

Psyco Pass ve Barakamon izlememen büyük kayıp olur.Psyco Pass tatmin edici bulamayanlar malum karakteri göremediklerinden bu yaklaşım içindeler.:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence de zevksizler. Çizim kalitesi daha önemli ve hikayede akıcı olmalı. Liste banada pek güzel gelmedi. Hikaye illa orijinal olmak zorunda değil önemli olan hikayeyi nasıl işlediği bana göre akıcılık sürükleyicilik daha önemli kurguyla beraber. Ve duyguyu yansıtması tabiki. Komedi unsuru da önemli tabi sırf gerilimli animeleri o yüzden pek sevmiyorum. Ama izlediğim bazı seriler girmiş listeye.

Gekkan Shoujo, Goukukoku Bryn Hildr, Amagi Brilliant, Mahouku Rettousei, Nisekoi

Diğerlerini izlemedim şahsen. Sword Online zaten aşırı abartılmış bir seri bir türlü sarmadı o seri çok sıkıcı geldi. Akame'de keza öyle.

İlla aksiyon türü olacaksa Akatsuki No yona o saydıklarınız gerilim aksiyonlu animelere bin basar bana göre. Hem çizim hemde hikaye akıcılığı olarak.

Zaten Shoujo'ların listeye girmemesine gıcık oldum. Erkeklerin seçtiği anket olmuş çoğuda kızların kaynadığı anime belli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Psyco Pass ve Barakamon izlememen büyük kayıp olur.Psyco Pass tatmin edici bulamayanlar malum karakteri göremediklerinden bu yaklaşım içindeler.:D

Kougami'yi diyorsan yemişim onu, ben Makishima'yı görmek isterdim. Arkadaşımın İntikamını alacam deyip büyük resmi göremeyen tiplerden bu kougami. Makishima sistem diyor, Ütopya diyor. Ötekisi arkadaşlık cart curt diyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.