Jump to content

2014'ün En iyi 30 Animesi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

30. Sword Ard Online II     29. Amagi Brilliant Park     28. Space☆Dandy 2     27. Gokukoku no Brynhildr     26. Gundam Build Fighters     25. No Game No Life   24. N

Yaşla alakası olduğu kadar yokta, listede her zamanki gibi ortalarda moe akımı var başlarda komedi ve hayatan kesit serilerine önem verilmiş. Aksiyon kurgusundan daha zordur komedi yapmak.    He hiç b

Bu liste neye göre sıralanmış acaba. Gene güzel liste ama o kadar listeye girememiş mükemmel animeler izledim bu sene. Onların hepsini listede görmek isterdim. O kadar güzelim anime var, bu listede s

Barakamon ve SwordartOnline hakkettiği yerde bence. SAO hayal kırıklığıydı zaten. Diğer animelerin çoğunun böyle bi listede yer bile almaması gerekiyordu ama listeyi hazırlayanlar yada oy verenler sağolsun aklı fikri cıbıl cıbıl karı kıza çalışıyormuşta o tarz bir sürü animeyle doldurmuşlar.

Ayrıca japonese textboard yada japanese textboard adlı bi site bulamadım. Bi link atsanozda boksak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nedense ilk 10 sırada Ecchi ağırlıklı animeler mevcut neden sıralamasının yüksek olduğu aşikar.Ama 2014'te neye göre listelendi bu sıralama.Alıntı yapılan yeri yazar mısınız? Yoksa Turkanime'ye göre mi listelendi?

Hacı yanlız ecchi seri yok orada, yazmasada içinde echhi ögesi olan var ama oda seinen ögesi olduğu için. 

İlk 4 absürt komedi serisi ilk seri slice serisi aynı zamanda meccha ve seinen seriler var.  Sonra moe seriler var her zamanki gibi. 

Tabi unutum kan aksiyon polisiye vs yoksa ecchi oluyor sizin için ecchi bu serilerin dışında kalanlar diğerleri ise yaşça büyük veya kendini büyük hiseden olgun insanların serileri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2012 yılı seriside ilk 50 mi 30 ne anca girmişti diye hatırlıyorum  çok bile bu sıra klasik  harem sırf orjinal  denicek bir  evreni var o kadar :D

2012 yılında çoğu top 50/25/10 de soa season 1 ilk sıralardaydı 4./3./2./1. falan ki bencede hakediyordu 2. sezonuna gelirsek bence cok iyiydi tmm asıl orj başlıyan konudan sapmış gibi göründü ama bu seri sonuçta vn dan anime yapılıyor yapımcı firma dur şurayı atliyim şu iyi ona geçiyim demediği için sevindim cok kısa göndermelerle konuyu çok güzel ilerletip son arc için tabanı hazırladı seri.Bence 2. sezon en azından ilk 10 civarında olmalıydı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Bende Tartışmaya katılıp yorumlarımı söyliyeyim  :lol:

Tokyo Ghoul:İlk izlediğimde çok beğenmiştim...Ama sonra biraz düşündüm;Bu çocuk neden durduk yere p-up aldı?Rize'nin 2 kelimesi içinmi?Sırf karakter ezik kalmasın,anime tutulsun siye gereksiz bir p-up verdiler Kaneki'ye.

NGNL:Çok hoş ve komik bir animeydi.Ecchi kısmı sırf komedi olsun diye vardı,Konusu çok güzeldi.Vs ler çok iyi düşünülmüştü.Arkada olması çok üzdü beni.

SAO II : Bu nasıl bir sezondur.30. Olmayı bile haketmiyordu bu sezon.

Fairy Tail II(Listede Yok ama koymak istedim):Şu anda mangada olanlar animede olsaydı,Yıldız Ruhları Filler Arc girmeseydi araya kesinlikle bu listede olması gerekirdi.

Akame Ga Kill:Sırf 1 sezon yapalım diye mangadan ayrı gittiler.Aynı konu,İkidebir birileri ölüyor.Hele sonu berbattı.Manga ilse Muhteşemdi.

Onun dışında Liste sırf moe,loli falan.İnsanlar artık tatlı şeylerle ilgileniyor.Onun için aksiyon animeleri çok çok arkada.Çok saçma bence.

1.Anime:Barakamon,Cidden yerini hakeden sınırlı animelerden.Çok güzel bir animeydi bence.

Kill La Kill Hakediyor sonunda birileri şu animeyi görmüş.

Gekken Shoujo Güzele benziyor izlemedim.

Benden bu Kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.