Jump to content

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

Namida

Önerilen İletiler

En Çok Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler Hangileri?  

Çoğu animeyi parlatan nokta ana karakteri olsa da bazı serilerde yan karakterlerin ana karakterlerden daha fazla sevildiği de bir gerçek. Bu nokta ünlü anket sitesi Charpedia’nın yetkililerinin son zamanlarda dikkatini çekmiş olacak ki üyelerine şu soruyu sormuşlar: “Hangi erkek yan karakteri ana karakter olarak görmek isterdiniz?”. 10000 kişinin katıldığı ankette sonuçlar şöyle:

20) Makishima Shougo / Psycho-Pass

19) Tsukiyama Shuu / Tokyo Ghoul

18) Atobe Keigo / The Prince of Tennis

17) Itachi Uchiha / Naruto

16) Portgas D. Ace / One Piece

15) Accelerator / Toaru Majutsu no Index

14) Tsukishima Kei / Haikyuu!

13) Rin Matsuoka / Free!

12) Izaya Orihara / Durarara!!

11) Mikoshiba Mikoto / Gekkan Shoujo Nozaki-kun

10) Shizou Heiwajima / Durarara!!

9) Makoto Tachibana / Free!

8) Takasugi Shinsuke / Gintama

7) Akashi Seijuro / Kuroko no Basuke

6) Levi / Shingeki no Kyojin

5) Sougo Okita / Gintama

akyk-sougo.jpg

4) Oikawa Tooru / Haikyuu!

akyk-tooru.jpg

3) Arakita Yasutomo / Yowamushi Pedal

akyk-arakita.jpg

2) Takao Kazunari / Kuroko no Basuke

akyk-takao.jpg

1) Hijikata Toshiro / Gintama

akyk-hijikata.jpg

Listedeki yan karakterlerin büyük bir kısmı çok sağlam karakterler olsa da elbette Japonların bu listesine daha birçok karakter eklenebilir. Erkek yan karakterler içerisinde sizin de görmeye doyamadığınız ana karakter olmasını istediğiniz karakterler yok mu?

Alıntı : AnimeF.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Çok Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler Hangileri?     Çoğu animeyi parlatan nokta ana karakteri olsa da bazı serilerde yan karakterlerin ana karakterlerden daha fazla sevildiği

Tokyo Ghoul'dan Suzuya'nın ana karakter olduğu bi seri izlemek isterdim :D onun dışında Bleach'den Gin'de ilginç olurdu     Tatsumi ana karakter zaten animede sonlarda serinin isminde Akame geçiyor ma

Ace derim ve itachi reis derim en çok bunlar hak ediyor..

Tokyo Ghoul'dan Suzuya'nın ana karakter olduğu bi seri izlemek isterdim :D onun dışında Bleach'den Gin'de ilginç olurdu

Aşırı bi sevgim olmasa da Tatsumi hakediyordu :D

Tatsumi ana karakter zaten animede sonlarda serinin isminde Akame geçiyor mantığıyla Akame'yi sağ bırakmalarına rağmen o zamana kadar açık bi şekilde ana karakter Tatsumi'ydi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tokyo Ghoul'dan Suzuya'nın ana karakter olduğu bi seri izlemek isterdim :D onun dışında Bleach'den Gin'de ilginç olurdu

Tatsumi ana karakter zaten animede sonlarda serinin isminde Akame geçiyor mantığıyla Akame'yi sağ bırakmalarına rağmen o zamana kadar açık bi şekilde ana karakter Tatsumi'ydi.

Serinin trailerında, kapaklarında, her yerde Akame var, olaylar daha çok Tatsumi'nin bakış açısından verildiyse de benim de sonradan fark ettiğim üzere ana karakter Akame'dir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Serinin trailerında, kapaklarında, her yerde Akame var, olaylar daha çok Tatsumi'nin bakış açısından verildiyse de benim de sonradan fark ettiğim üzere ana karakter Akame'dir :)

Olaylar Tatsumi başkente gelince başlıyor ve onun etrafında şekilleniyor o yüzden Tatsumi ana karakter bence animede Akame'ye heroine diyebiliriz ama mangada bildiğin yan karakter. Mein ve Esdeath daha çok ön planda ondan

Aynen saçmaladık zaten bari tatsumiyi de öldürek de tam olsun dediler :) ve Gin dedin beni vurdum kardeş az önce 308 ve 309 . Bölüm leri izledim tekrardan. . . :(

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

aynen o bölümler üzücüydü baya zaten seride favori karakterim Gin'di :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olaylar Tatsumi başkente gelince başlıyor ve onun etrafında şekilleniyor o yüzden Tatsumi ana karakter bence animede Akame'ye heroine diyebiliriz ama mangada bildiğin yan karakter. Mein ve Esdeath daha çok ön planda ondan

aynen o bölümler üzücüydü baya zaten seride favori karakterim Gin'di :(

Bence şöyle:Animede olaylar sonuçta bir tarihten başlamak zorunda yani :D O zaman da etkileyici ve güzel olsun diye Tatsumi'nin geliş zamanı olarak seçilmiş. Animede zaten Akame'yle yolun sonuna kadar gidildi, dünyanın en güçlü insanı oldu gibi sebeplerden animede Akame baş karakter bence.Ve geçmişi için de Akame Ga Kill Zero yapılmış :)

Ama manga açısında gerçekten mangada yan karakter. Mangaya lafım yok orada yan karakter gibi :) White fox işte napıcaksın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.