Jump to content

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

Namida

Önerilen İletiler

Naruto'dan Minato bence. Açıkçası Minato'yu konu alan bir anime çıkmasını çok isterdim. Konoha'nın Sari Şimşeği olarak neler yaptığını vs.

Akame bana da Tensai-san'ın dediği gibi ana karakterden çok heroine gibi geliyor. İsim konusunda illa animenin ismi ana karakter olacak diye bir şey yok örnek olarak The Legend of Zelda. Ana karakterin ismi Link, Zelda ise kurtarmaya çalıştığımız prenses. Ayrıca bir çok anime, manga, light novel, visual novel kapağına dikkat çekmek için erkek ana karakter yerine kız hereoine'lerin resmi koyuluyor.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Çok Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler Hangileri?     Çoğu animeyi parlatan nokta ana karakteri olsa da bazı serilerde yan karakterlerin ana karakterlerden daha fazla sevildiği

Tokyo Ghoul'dan Suzuya'nın ana karakter olduğu bi seri izlemek isterdim :D onun dışında Bleach'den Gin'de ilginç olurdu     Tatsumi ana karakter zaten animede sonlarda serinin isminde Akame geçiyor ma

Ace derim ve itachi reis derim en çok bunlar hak ediyor..

Beyblade: Kai Hiwatari

Claymore: Teresa

Clannad + After Story: Yoshino Yusuke

Fairy Tail: Gildarts Clive, Ultear Milkovich

Kimi ni Todoke: Yano Ayane

Shingek no Kyojin: Levi

Bleach: Urahara Kisuke

Naruto: Jiraiya

Gurren Lagann: Kamina

Black Lagoon: Balalaika

Bokura wa Minna Kawaisou: Shirosaki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintamadan 3 isim görüyorum :D

Zaten Hijikata ve Sougo banko olur demiştim ama adamlar Takasugiyi bile listeye almış ya tebrik ettim :D Gerçi Zura danda ana karakter olur ama ha Gintoki ha Zura dicem. Komedi animesinden çılmazdı haliyle gene :D

İndex te Acclerator ise şaşırttı. Gerçi oda güzel ana karakter olur ^_^

Ps: Onun dışında Levi fanları ve İtachi fanları görüyorum -.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bence Gintamada herkes ana karakter olabilir :D

Sadece Hasegawa san ı gördüğümüz bölümler bile oluyor :D 3 Bölüm boyunca sadece Okita ile Hijikata yı Testere parodisinde de görmüşüzdür :D Karakterleri reyting sıralamasında kapışırken gelecek sezonda nasıl bir konsept izleyeceklerini bile tartışıyorlar :D Ay Gintama ne orijinal animesin sen ya  :wub:  

Onun dışında Ulqiourra eklenebilirdi listeye :)

Ve 20. sıra kesinlikle birinci sırada olmalıydı  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.