Jump to content

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

Namida

Önerilen İletiler

Bende bir animeyi izleten ilk şey sadece ana karakterleri değil tüm karakter dizaynıdır.  Bence bir animeyi kaliteli ve izlenebilir yapan şeylerden ikisi ana karakterin yan karakterlerle uyumu ve yan karakterlerin de sağlam birer hikayeye sahip olmasıdır. Naruto'nun yan karakterleri mükemmel, hepsi ana karakter olmaya uygun. Aynı şeyi FMA brotherhood için de söyleyebilirim ki şahsi kanaatim FMA brotherhood animelerin kralı :D Son zamanlardaki favorim ise Psycho pass, hepsi değil ama Kogami ana karakter olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Çok Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler Hangileri?     Çoğu animeyi parlatan nokta ana karakteri olsa da bazı serilerde yan karakterlerin ana karakterlerden daha fazla sevildiği

Tokyo Ghoul'dan Suzuya'nın ana karakter olduğu bi seri izlemek isterdim :D onun dışında Bleach'den Gin'de ilginç olurdu     Tatsumi ana karakter zaten animede sonlarda serinin isminde Akame geçiyor ma

Ace derim ve itachi reis derim en çok bunlar hak ediyor..

Aa sonunda bi ankete sinir olmadim. :D 2014' un en iyi karakterlerindeki 1. den sonra bu anketteki 1. cok iyi geldi. :P

Gintama' da populer anket savasi vardi...

http://blogs.c.yimg.jp/res/blog-7e-ac/kougyo_songohan/folder/600819/41/9376041/img_8?1262963503

Sougo' nun 2. Hijikata' nin 3. olmasina cok uzulmustum. O yuzden bu ankette mutlu oldum kih kih kih.

( Avatarimin Kagura olduguna bakmayin. Agdhdjdjgh Hijikata bir baska. B) Yine de mayonezi sevdiremedi bana ama olsun. :P )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aa sonunda bi ankete sinir olmadim. :D 2014' un en iyi karakterlerindeki 1. den sonra bu anketteki 1. cok iyi geldi. :P

Gintama' da populer anket savasi vardi...

http://blogs.c.yimg.jp/res/blog-7e-ac/kougyo_songohan/folder/600819/41/9376041/img_8?1262963503

Sougo' nun 2. Hijikata' nin 3. olmasina cok uzulmustum. O yuzden bu ankette mutlu oldum kih kih kih.

( Avatarimin Kagura olduguna bakmayin. Agdhdjdjgh Hijikata bir baska. B) Yine de mayonezi sevdiremedi bana ama olsun. :P )

Anime bittikten sonra jump kapağında Gintoki'yle çizilecek karakter için yapılan oylamada da 1. olan Hijikata'ydı :D. Alakasız olacak ama mayonezin tadı bence iyi. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime bittikten sonra jump kapağında Gintoki'yle çizilecek karakter için yapılan oylamada da 1. olan Hijikata'ydı :D. Alakasız olacak ama mayonezin tadı bence iyi. :D

Ay cok sevindim su an. :D

Bir yerde Hijikata' nin H' si geciyorsa, mayonezli laf alakasiz olur mu hic? :P İtiraf et, mayonezi Hijikata mi sevdirdi? :D Yoksa nasil tadi iyi olur mayonezin. ;( Cikolata tutkusu var Hijikata pilava mayonez doksun, ben de cikolata. Boyle de yakismaz miyiz birbirimize? ;(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ay cok sevindim su an. :D

Bir yerde Hijikata' nin H' si geciyorsa, mayonezli laf alakasiz olur mu hic? :P İtiraf et, mayonezi Hijikata mi sevdirdi? :D Yoksa nasil tadi iyi olur mayonezin. ;( Cikolata tutkusu var Hijikata pilava mayonez doksun, ben de cikolata. Boyle de yakismaz miyiz birbirimize? ;(

Gintama izlemeden önce bile severdim ben mayonezi ama artık 'Mayonez evrenseldir' felsefesini benimsemiş bulunmaktayım. :D Madem çikolata seviyorsun sen Gintoki'yi al, Hijikata bana kalsın. (onu kötü emellerime falan alet edecek halim yok sonuçta  ^_^)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintama izlemeden önce bile severdim ben mayonezi ama artık 'Mayonez evrenseldir' felsefesini benimsemiş bulunmaktayım. :D Madem çikolata seviyorsun sen Gintoki'yi al, Hijikata bana kalsın. (onu kötü emellerime falan alet edecek halim yok sonuçta ^_^)

Gintoki' yi coktan aldim zaten. :D ( Gintoki' yi kendine koca yapmis biri var. Onun hortlamasindan tirsa tirsa diyorum bunu. )

Ama... Hijikata' yi birakmam. :D Sougo' yu alabilirsin ama. :P

Edit: Gekkan Shoujo' daki Seo' dan harika ana karakter olurdu aah ah. :D

Edit2: Konu kaynatmayi cok ozlemisim. Adhdhshfhd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintoki' yi coktan aldim zaten. :D ( Gintoki' yi kendine koca yapmis biri var. Onun hortlamasindan tirsa tirsa diyorum bunu. )

Ama... Hijikata' yi birakmam. :D Sougo' yu alabilirsin ama. :P

Edit: Gekkan Shoujo' daki Seo' dan harika ana karakter olurdu aah ah. :D

Edit2: Konu kaynatmayi cok ozlemisim. Adhdhshfhd

İkimizde mayonez seviyoruz birbirimiz için yaratıldığımız çok aşikar. :D Sougo senin olsun kimseye bırakmam Mayora'yı. :D

Sayende aklıma geldi, Gekkan Shoujo Nozaki-kun'dan Kashima ile Hori'nin ana karakterler olduğu bir manga olsaydı normal hikayeden daha çok severdim. Ayrıca Magi'den Sinbad da fena olmazdı her ne kadar onunla ilgili ovaları çıksa bile.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkimizde mayonez seviyoruz birbirimiz için yaratıldığımız çok aşikar. :D Sougo senin olsun kimseye bırakmam Mayora'yı. :D

Sayende aklıma geldi, Gekkan Shoujo Nozaki-kun'dan Kashima ile Hori'nin ana karakterler olduğu bir manga olsaydı normal hikayeden daha çok severdim. Ayrıca Magi'den Sinbad da fena olmazdı her ne kadar onunla ilgili ovaları çıksa bile.

Bazen zit zevkler eglenceli olur. B) O istedigi kadar mayonezi zikkimlansin, yaninda cikolata yerim bir sey olmaz. :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.