Jump to content

Eğer Gumball Anime Olsaydı ...

Mechiro

Önerilen İletiler

Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese :)

Youtube 'daki bir arkadaş Cartoon Network 'daki en iyi serilerden biri olan ''The Amazing World Of Gumball '' un Anime halini yaparak millete sunmuştur . (Bayaa da insanların ilgisini çekmiş tabii ) . Peki Anime halinle nasıl olmuş dersiniz ?

Sorunun cevabı aşşağıdaki linkte :

Yorumlarınızı bekliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese :) Youtube 'daki bir arkadaş Cartoon Network 'daki en iyi serilerden biri olan ''The Amazing World Of Gumball '' un Anime halini yaparak millete sunmuştur . (B

Vayy bayaa iyi olmuş hakkatten :D Benim düşüncem anime halinle daha bir cool olmuş :) (Keşke böyle olsaydı o zaman hiç bir bölmünü kaçırmazdım :D )

ahahhaha hiç güleceğim yoktu ya. mükemmel olmuş, youtube'a girip subscribe ettim adamı :D  bunun gibi birkaç videosu daha varmış gittim hepsini beğendim. 

Vayy bayaa iyi olmuş hakkatten :D Benim düşüncem anime halinle daha bir cool olmuş :) (Keşke böyle olsaydı o zaman hiç bir bölmünü kaçırmazdım :D )

Aynen hiç kaçırmazdım yemin ederim :D

OOO Süper olmuş yaa böyle gözüme daha bir iyi geldi çizgi film :D Anais bölmü çok komikti yaa :D

Aynen Anais bi başka kawaii olmuş zaten xD

ahahhaha hiç güleceğim yoktu ya. mükemmel olmuş, youtube'a girip subscribe ettim adamı :D

bunun gibi birkaç videosu daha varmış gittim hepsini beğendim.

Adam işinde bayaa bi iyi resmen profesyonel diyecek kadar yani :)

Youtube daki diğer videolarını daha incelemedim ama bu Gumball gözüme bi başka komik ve farklı geldi çizgi filmini izlemeye bile başlayabilirim anlayacağın :D

Flood yasak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.