Jump to content

Obama'nın söz kesen adama cevabı

Pingu

Önerilen İletiler

Şimdi buraya neler neler yazardım, ama malum forumumuz bu konularda biraz atarlı. :) 

En iyisi hiç bizim ülkeye bağlamadan adam güzel cevaplamış, hayret ettim demek. 

Gençlik bu 6963. deneme olsun. Hadi bakalım tartışma çıkarmadan ve birbirinize zıt kutuplar oluşturmadan sohbet edebilecek miyiz onu görelim. :D 

Bu arada sözünü kesen adamın özgürlük dediğini duydum. -eğer merak eden varsa-.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu herifin bu yanını seviyorum. kendine ve yaptırımlarına güveniyor gibi bi havası var, internette bi yığın alay eden/hor gören Obama şakası gezerken verdiği tepkiler de bunun ürünü.

keşke sonunu "konuşmamın sonuna sıçtın" diye çevirseymiş, orada söylediği "screw" biraz argo bi kelime.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuştuğum yabancı arkadaşlarımın çoğu Obama'yı pek ciddiye almadıklarını ve tembel olduğunu söylüyorlar kendi başkanları için. Ülkelere gerçekten ilgiliyim ama araya siyaset girince biraz kopuyorum ortamdan. Her neyse, adamın ne yapıp ettiğini bilemiyorum ama uzaktan bakınca her zaman kafa biri olarak görmüşümdür. Tabii siyasette ne kadar kafa olmak lazım bilinmez. Ama Amerika gibi bir yerden  bahsedince pek de garip gelmiyor. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.