Jump to content

Anime klişeleri

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 162
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ana karakter nedense hep cam kenarında ve genellikle en arka sırada oturur  :blink: Hayır bende okulda öyleydim ama bu ana karakterden çok uzun boylu ve geveze olmamdan dolayı idi  <_< G

Herhangi bir klübün yetersiz üyesi olması ve kapanma tehlikesi olması üzerine yeni üye arayışına gidilmesi.

Bütün kılıç barındıran animelerde iki savaşçı sadece bir birlerine koşar tek bir hamle yapar ve arka arkaya dururlar... Önce hangisinin kazandığını anlamazsın sonra birisinden kan fışkırır ve yere düş

Ana karakter dövüşte tam yenilecek olurken bi anda arkadaşlarını hatırlaması ve "ARKADAŞLARIM UĞRUNAAAAĞ" diyerek adrenalinli güçlü inanılmaz son seviye bi varlığa dönüşerek rakibini yenmesi.

ana karakterin dayak yiyip yiyip "NAKAMAĞĞ" diye düşündükten sonra rakibini küçümsemesini unuttun :D

kötü adam: haha mal seni çok zayıfsın

ana karakter: ama benim NAKAMALARIM var bu yüzden sen zayıfsın

kötü adam: hadi ordan dümdük

ana karakter: bu NAKAMAlarım için!

*ana karakter süper mega fireball atar*

kötü adam: sonna bakana...

edit: herifler anlatmaya çalıştığım şeyin gif'ini yapmış :D

SGlPvNM.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ana karakter nedense hep cam kenarında ve genellikle en arka sırada oturur  :blink: Hayır bende okulda öyleydim ama bu ana karakterden çok uzun boylu ve geveze olmamdan dolayı idi  <_<

NonzL2N.jpg

Gözlük takan karakterimizin gözlük düzeltme huyu :mellow: Bende gözlük kullanıyorum ama nedense bende öyle karizma durmuyor  :ph34r:

IflpZ7E.gif

En abuk geleni ise özellikle ortaokul bebelerinin tek başına yaşama olayı  <_< Bu yaşıma geldim ayrı eve çıkıcam dedim mi bizimkilerin gizli kalmış güçleri ortaya çıkıyor  :wacko:

UCFKv8e.jpg

Güzel konu olmuş Furki B) bazılarının özel ders alması lazım senden  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Korku animesi. Sanki çok normalmiş gibi -hatta okul gezisi olarak bile gidilmiş- korkunç mekanlar. Ya da bir anda yoktan var olan, ortaya çıkan süper gizemli yardımcı karakter, gelir bizim küçük saf kızımızı bulur. Kız buna güvenir falan sonra bu yardımsever yardımcı karakter küçük saf kızımızı öldürmeye çalışır... Daha aklıma gelirse yazarım güzel konuymuş gerçekten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ana karakter nedense hep cam kenarında ve genellikle en arka sırada oturur  :blink: Hayır bende okulda öyleydim ama bu ana karakterden çok uzun boylu ve geveze olmamdan dolayı idi  <_<

NonzL2N.jpg

Gözlük takan karakterimizin gözlük düzeltme huyu :mellow: Bende gözlük kullanıyorum ama nedense bende öyle karizma durmuyor  :ph34r:

IflpZ7E.gif

En abuk geleni ise özellikle ortaokul bebelerinin tek başına yaşama olayı  <_< Bu yaşıma geldim ayrı eve çıkıcam dedim mi bizimkilerin gizli kalmış güçleri ortaya çıkıyor  :wacko:

UCFKv8e.jpg

Sen varyaa, adamsııın. :D Özellikle o yalnız yaşama olayına mantık veremiyorum. Abi tek yaşamak istiyorum -.-' Şizofrenim ben banane abi. -.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her karakterde klasik sözcük arkadaşlarım için :/ Dostlarım için ayakta duracağım savaşacağım falan 

Ve genelde ecchilerde bir çocuk kızların olduğu bir okula gider ve tek erkek odur gibi :/

Ana karakterler yalnız olurlar ve daha sonradan güçlenirler falan klasik , illa güçlü olmak için geçmişte acı çekmek gerekiyo gibi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eheh konu açmak bizim işimiz  B)

kız1: niye kız2'yi <isim> diye çağırıyorsun da beni <soyisim>-san diye çağırıyorsun

ana karakter: madem ö-öyle... <i-i-is-isim>...-san

*enteresan bir sebepten ötürü 2si de utançtan yerin dibine girer.*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.