Jump to content

Anime klişeleri

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Valla o kadar çok var ki ama şu an Ao Haru Ride izlerken gördüm ve çok sinirlerimi bozdu, hemen yazmak istiyorum.

Genellikle shoujo animelerde oluyor, bir erkek bir kıza bir defa gülümseyip kibar bir şekilde konuştu diye kız hemen aşık oluyor. Bence çok saçma. Böyle bir mantığa göre benim tanıdığım çoğu erkeğe aşık olmam gerekir o zaman. Demeye çalıştığım şey böyle bir şey yüzünden aşık olmak mantıksız. Bence bu aşk değil, sadece o erkeğin ilgisini istemek. 

Yuuri denen kızın da hemen Kou'ya aşık olması işte. Çok saçma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 162
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ana karakter nedense hep cam kenarında ve genellikle en arka sırada oturur  :blink: Hayır bende okulda öyleydim ama bu ana karakterden çok uzun boylu ve geveze olmamdan dolayı idi  <_< G

Herhangi bir klübün yetersiz üyesi olması ve kapanma tehlikesi olması üzerine yeni üye arayışına gidilmesi.

Bütün kılıç barındıran animelerde iki savaşçı sadece bir birlerine koşar tek bir hamle yapar ve arka arkaya dururlar... Önce hangisinin kazandığını anlamazsın sonra birisinden kan fışkırır ve yere düş

-Yan roldeki kızların havalı erkek karakter gördüklerinde verdikleri tepkiler :mellow:

-Bir itiraf sahnesi: Önce sözler yarım yamalak gevelenir. Biraz kekeleme, biraz duraksama olabilir... Sonra (derin bir nefes alınır) gözler kapatılır, yüksek sesle hızlı bir şekilde (ne olursa olsun gibisinden :D) kilit sözler sarfedilir. Söyleyen kız ise ellerin kavuşturulmuş olması veya yumruk halinde göğüs hizasında olması muhtemel (yossh!, ganbatte!, fight! derken ki gibi). Sonra duruma göre olay yerinden hızla uzaklaşılır :D

-Bir de beni benden alan bu sahneyi paylaşmak istiyorum :lol:

13991_357871807744023_678162043643327870

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Yan roldeki kızların havalı erkek karakter gördüklerinde verdikleri tepkiler :mellow:

-Bir itiraf sahnesi: Önce sözler yarım yamalak gevelenir. Biraz kekeleme, biraz duraksama olabilir... Sonra (derin bir nefes alınır) gözler kapatılır, yüksek sesle hızlı bir şekilde (ne olursa olsun gibisinden :D) kilit sözler sarfedilir. Söyleyen kız ise ellerin kavuşturulmuş olması veya yumruk halinde göğüs hizasında olması muhtemel (yossh!, ganbatte!, fight! derken ki gibi). Sonra duruma göre olay yerinden hızla uzaklaşılır :D

-Bir de beni benden alan bu sahneyi paylaşmak istiyorum :lol:

13991_357871807744023_678162043643327870

Aynen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

şu animelerin açıklamasında "sıradan bir lise öğrencisiydi" cümlesini görmekten bıktım artık %90 ında var bu

komedi için karakterlere anlık garip tipler çizilmeside itici geliyor bana

One piece de tek görevleri saşırmak olan kalabalık.Şuan animenin bulunduğu yerde artık insnalar kim güçlü kim güçsüz bilir diye düşünüyordum hala değişen yok güçlü biri çıkınca şaşırıyorlar

Ecchi olmayan animelerdeki ensest göndermeleri de bana şunu öğretti Japonlar sapık bir millet

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bütün kılıç barındıran animelerde iki savaşçı sadece bir birlerine koşar tek bir hamle yapar ve arka arkaya dururlar... Önce hangisinin kazandığını anlamazsın sonra birisinden kan fışkırır ve yere düşer ...

Klişelerin babası :D daha doğrusu samuray klişesi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütün kılıç barındıran animelerde iki savaşçı sadece bir birlerine koşar tek bir hamle yapar ve arka arkaya dururlar... Önce hangisinin kazandığını anlamazsın sonra birisinden kan fışkırır ve yere düşer ...

Klişelerin babası :D daha doğrusu samuray klişesi

Çok haklısın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.