Jump to content

Anime klişeleri

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Japonlar bakışlara ve hislere çok önem veriyorlar... Doğaüstü bir hale getiriyor bu olay... Güçsüz bir baş karakter keskin bir suratla baktığı için güçlü kötü karakteri korkutuyor... 

Bunu gerçek hayatta denemeyin hele de tacizcilere... Hiç işe yaramaz :D

Örnek sahne: Bu kızı sevmiyorum...

16721604111_fb5ce7322e_h_d.jpg

Güçsüz olansan ne kadar kötü bakarsan okadar dayak yersin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 162
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ana karakter nedense hep cam kenarında ve genellikle en arka sırada oturur  :blink: Hayır bende okulda öyleydim ama bu ana karakterden çok uzun boylu ve geveze olmamdan dolayı idi  <_< G

Herhangi bir klübün yetersiz üyesi olması ve kapanma tehlikesi olması üzerine yeni üye arayışına gidilmesi.

Bütün kılıç barındıran animelerde iki savaşçı sadece bir birlerine koşar tek bir hamle yapar ve arka arkaya dururlar... Önce hangisinin kazandığını anlamazsın sonra birisinden kan fışkırır ve yere düş

• 3 hafta sonra...

Animedeki erkeklerin çoğunun sapık olması bu arada spoiler butonu nasıl eklyiorusunz ?

[spoiler] ['/'spoiler] olarak elinle de yazabilirsin slash (/) işaretinin yanında ' ' yok bu arada kod tamamlanmasın diye yaptım. Ama en basit olanı arkadaşın dediği gibi Özel BBCode simgesinden spoiler seçeneğini seçmek ister spoiler içine almak istediğin şeyi seçip spoiler'a tıkla...

Okulun önünde bekleyen öğretmenler,

Festivaller, okul gezisinde animenin en güzel kızı ile baş başa kalmalar,

Kağıt file mi oluyordu onunla japon balığı yakalamak genelde kız karakterler dener başaramaz esas oğlan balıkların hepsini toplar hayran hayran bakışlar atılır falan,

Oyun makinelerinden Peluş hayvan kazanmak, esas oğlanı sevmezler sapık falan derler ama o peluş hayvanı kazanınca nedense karizmatik nazik falan olur esas oğlanlar zaten öyleler sen körsün kardeşim adam ne yapsın. . . Yaranamaz ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Genellikle shounenler de hikayenin gidişatı için çok güçlü karakterler hasta olurlar. Yapmayacaklarını yapar, kaybetmeyecekleri savaşları kaybederler. 

One Piece

Aslında resim koymaya gerek yok One Piece ve hasta denilince akla direkt iki isim geliyor. :P

Whitebeard+and+roger+double+thread+_016a

Naruto

Hasta olmasaydı Gaara'da Lee'de ölmüştü.  :smile_artiz:

1644293-kimimaro_blood_limit_by_kimimaro

Buda klasik, maalesef. 

1793207-itachi_uchiha.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto , Fairy Tail , Bleach , One Piece gibi animeler de

Ağızları burunları kırılıo ana karakterlerin . Ama bi P up alıyolar hepsini haşat ediyolar . Biri geberse ne iyi olurdu ....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animede bir erkek bir kıza aşıksa illa ki bir obento sahnesi gelir akıllarına, "Tatlım bugün sana obento hazırladım, aa-ama, utanıyorum vermeye" falan diyip gösterirler ve kalp şeklinde bir pirinçli obento karşınıza çıkar.  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.