Jump to content

Akatsuki no Yona Yeni Karakter Tanıtım Videosu-3.PV

fuyu

Önerilen İletiler

Hak'ın anlaştığı birini görürsem duygularım vallahi :D

Ama haklısın ending de ikisi de dostça görünüyorlardı,

Hele Hak ve Ki-ja kapışmaları beni bayağı güldürüyor  :lol:

Hak'ın kankisi olcak o zaten :D Ben mangayı okudum da biraz. Yeşilliyi buldukları bölüm eğlenceliydi keşke direk ona atlasalardı bölüm olarak. Yona karakteri bende başta negatifte seri ilerledikçe sevmeye başladım çünkü yerinde saymıyor bence olgunlaşıyor gittikçe :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hak'ın kankisi olcak o zaten :D Ben mangayı okudum da biraz. Yeşilliyi buldukları bölüm eğlenceliydi keşke direk ona atlasalardı bölüm olarak. Yona karakteri bende başta negatifte seri ilerledikçe sevmeye başladım çünkü yerinde saymıyor bence olgunlaşıyor gittikçe :)

Ben Yona karakterinde hiçbir kusur bulmuyorum zaten, kızın dünyası bir anda alt üst oluyor, Yona'nın çok daha ilerleyeceğine eminim, ilk bölümlerde gelecekte olanlara dair küçük bir kesit göstermişlerdi zaten :)

Zaten her bir ejder bulma yolculuğu tamamen farklı şekilde oluyor, en iyisi de bu zaten :D Ama bölüm listesine bakarsak daha 2 bölüm daha beklememiz gerekecek Yeşil'i, olsun varsın bekleyelim, bu seriyi çok sevdiğim için her bir bölümü bana çok güzel geliyor, hızlı hızlı giden serileri hiç sevmem  :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Yona karakterinde hiçbir kusur bulmuyorum zaten, kızın dünyası bir anda alt üst oluyor, Yona'nın çok daha ilerleyeceğine eminim, ilk bölümlerde gelecekte olanlara dair küçük bir kesit göstermişlerdi zaten :)

Zaten her bir ejder bulma yolculuğu tamamen farklı şekilde oluyor, en iyisi de bu zaten :D Ama bölüm listesine bakarsak daha 2 bölüm daha beklememiz gerekecek Yeşil'i, olsun varsın bekleyelim, bu seriyi çok sevdiğim için her bir bölümü bana çok güzel geliyor, hızlı hızlı giden serileri hiç sevmem  :angry:

Suwon'lu bölümler filler gibi geldi bana mangada direk yeşilliyi bulmaya gitmeleri gerekiyordu. Kısmet artık Suwon'u çekicez bir hafta daha. :( Ben denileni anlıyorum Yona'nın daha güçlü bir özelliği çıksın sıradan olmasın isteniliyor aslında Yona'da az gelişme kaydetmiyor yani prenses olmasına rağmen Yona Kızıl ejder dolasıyla bir gücü çıkar diye tahmin ediyorum ilerde. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Suwon'lu bölümler filler gibi geldi bana mangada direk yeşilliyi bulmaya gitmeleri gerekiyordu. Kısmet artık Suwon'u çekicez bir hafta daha. :( Ben denileni anlıyorum Yona'nın daha güçlü bir özelliği çıksın sıradan olmasın isteniliyor aslında Yona'da az gelişme kaydetmiyor yani prenses olmasına rağmen Yona Kızıl ejder dolasıyla bir gücü çıkar diye tahmin ediyorum ilerde. :D

Aynen o kadar Kızıl Ejder, vardır kızda bir hikmet :D

Mangasını bilmiyorum vallahi filler midir acaba  :blink: Hani 30 küsür bölüm olsa filler anlarımda 24 bölüm olacak, yarım bitirmesinler de  <_<

Ben asıl Yona'nın babasının ardındaki gerçekleri merak ediyorum, nedense bana ak kaşık gibi görünmüyor  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen o kadar Kızıl Ejder, vardır kızda bir hikmet  :D

Mangasını bilmiyorum vallahi filler midir acaba   :blink: Hani 30 küsür bölüm olsa filler anlarımda 24 bölüm olacak, yarım bitirmesinler de   <_<

Ben asıl Yona'nın babasının ardındaki gerçekleri merak ediyorum, nedense bana ak kaşık gibi görünmüyor   :P

Değilmiş baktım çok ilerde ki bölümü aradan çıkarmışlar. Bende diyorum ne alaka. 45 civarı yerlerde bölüm mangada Suwon'u ardan çıkarmak içindi heralde. 40'da da biter diye tahmin ediyorum anime 24 bölümse eğer. Sarı ejder gelmeden bitecek kesinlikle hesaplarıma göre.  Sarı ejderi beklemeyin ona göre :)

Bu Ejderler Bu Kadar Efsanevi İse Hak Neden Onlarla Neredeyse Eşit Durumda : :D(Gerçi Haka Fan Girllik Yapmaktan Mutluyum : :P

Hak bir başka aynen benimde favorim o. Çok karizmatik ve havalı dövüşü olsun duruşu olsun her şeyiyle 10 numara. :D Ejderlerde havalı ama Hak ilk bölümden beri favorim olduğu için yeri ayrı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.