Jump to content

Mühür - 密閉 - Mippei (27. Bölüm Eklendi YENİ!!)

jans09

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

MÜHÜRblog   Kısaca: Ame, 4 yaşında yaptığı yanlış bir büyü sonucu güçlerini kaybeder ve aynı zamanda babasının ölümüne neden olur. Üstelik bir insanı hiç bir iz bırakmayarak yok edecek kad

Teşekkürler. :D Planladığım gibi giderse bir kaç çeşit olacak :)    Daha diğeri bitmeden bunu attım sömestr tatili geliyor ne de olsa... 15 gün ders öğrenci, görmeyeceğim.. Ders müfredatını hallettim

Edecek, edecek... Boş her anımda yazıyorum zaten :D    Ay bu kadar sevilmesi çok mutlu edici ya   :4:  :7:

Eline sağlık. Sorun bende mi sadece bilmiyorum ama birden bir sürü karakter girdi hikayeye. Kimin kim olduğunu karıştırıyorum. Karakter listesi gibi bir şey yapsan nasıl olur?

Aslında öyle bir liste yapıyorum ama kendime :P yayınlarım onu da :D 

Tam da heycanlı yerinde bitmiş ya :) Tam gaz devam :) Bu arada 6. bölüm yerine 4. bölüm yazmıssın , ben de dedim noluyo 2 tane 4. bölüm mü oldu falan :D

Uyarın için sağ ol.. Dikkatsizlik işte. 5. bölümü yazarken biraz fazla gaza gelmişimi uzadıkça uzamıştı... Buradan bari ayırayım deyince aceleden dikkatsizlikten 4 oluvermiş :P 

Beğenmenize sevindim.  :beg-onion-head-emoticon: Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.