Jump to content

2015’in En İyi Animeleri Bunlar Olabilir Mi?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayır. Evet. Hayır.    Gençlik siz Fuji Tv'yi aldırmayın. Bunun daha spring dönemi var. Sadece aklımdakileri sayarak başlıyorum: 1. Shokugeki No Soma 2. Yamada kun no 7 Witches 3. dijimın (tamam tama

Ben bu katılımcılara da en iyi en sevilen anime listelerine de güvenmiyorum. :D  Yalnız Assassination Classroom'dan umudum var. (Anime adını yazabilmek için 8947234738 kere denedim)

Death parade'de adaylardan biri bence ayrıca gelecek serilerden Danmachi ve Yamada-kun to 7-nin majo'dan da umutluyum

Size bana göre mantıklı olan sıralamayı yapayım :

1-)Gintama (Bunu bir ayrı seviyom zaten :D )

2-)Tokyo Ghoul Root A       (TGRA 'nın iyi bir yerde olmasını herkes ister herhalde serinin başlangıcı iyiydi ama duyduğuma ve izlediğime göre yavaş ilerliyor belkide ilerde hepimize şok geçirecekler kim bilir :P )

3-)Durarara x2 (İlk serisini bitirmiştim ikincisi ilke göre birkaç konusunun değiştiğini gördüm ve tabii kide ilerde bastıracak gibi :) )

4-)Assassination classroom    (Bunun konusu ve mekanları biraz sıkıcı olsada çizimler ve karakterler ve tabii kide arada espriler süper :P )

5-)Death Parade (Daha izlemedim yorum yapamayacağım :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jojo  ülkemizde popiler değil yoksa onu rahat ilk sıralarda yerini alacak bir seri :D

Ülkemize göre yorumladım zaten bu tarz animeler ülkemizde pek sevilmiyor bende beğenmiyorum. Ayrıca imzandan farkettim, Jormungand benim için efsane bir animedir listemde ilk ona girer ama sitede beğenisi çok düşük, böyle animelerin harcandığını gördüğüm için Jojo'da farklı bir etki olursa hiç şaşırmam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.