Jump to content

2015’in En İyi Animeleri Bunlar Olabilir Mi?

Önerilen İletiler

Fuji TV’nin Anketine Göre 2015’in En İyi Animeleri Olabilecek İsimler Belirlendi

Yeni yılın gelmesiyle yepyeni animeler de yayımlanmaya başladı ve şimdiden hangi animelerin daha iyi oldukları tartışma konusu olmaya başladı bile. Anime severlerin yakından tanıdığı ve pek çok anime serisinin yayımlanmakta olduğu Fuji TV, özel bir program yayını düzenleyerek izleyenlerine tokusatsu, drama ve anime türlerinde en iyileri sordu. 2015 yılının en iyisi olabilecek 3 anime de, bir milyonun üzerinde katılımcının oylamasıyla belirlendi.

3) Jojo’s Bizarre Adventure: Stardust Crusaders Egypt-hen

2015-in-en-iyisi-olabilecek-3-anime.jpg

2) Kantai Collection

2015-in-en-iyisi-olabilecek-3-anime.jpg

1) Assassination Classroom

2015-in-en-iyisi-olabilecek3-anime.jpg

Daha 2015’e yeni girmişken ve gelecek animelerin çoğu henüz belli değilken anket daha çok Fuji TV’nin reklamını yapması için yapılmış izlenimini veriyor. Yine de Assassination ClassroomKantai Collection ve Jojo’s Bizarre Adventure 2015’in ses getiren animelerinden olabilirler. Ayrıca anketin katılımcı sayısı da gerçekten çok yüksek. Siz bu seriler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alıntı: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayır. Evet. Hayır.    Gençlik siz Fuji Tv'yi aldırmayın. Bunun daha spring dönemi var. Sadece aklımdakileri sayarak başlıyorum: 1. Shokugeki No Soma 2. Yamada kun no 7 Witches 3. dijimın (tamam tama

Ben bu katılımcılara da en iyi en sevilen anime listelerine de güvenmiyorum. :D  Yalnız Assassination Classroom'dan umudum var. (Anime adını yazabilmek için 8947234738 kere denedim)

Death parade'de adaylardan biri bence ayrıca gelecek serilerden Danmachi ve Yamada-kun to 7-nin majo'dan da umutluyum

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.