Jump to content
Türk Anime TV Forum
FuneraireS

2015’in En İyi Animeleri Bunlar Olabilir Mi?

Önerilen İletiler

Bir kere reklam yapan anime her zaman öndedir. O yüzden daha tam bi yorum yapamayız 2015'in en iyi animeleri hakkında.

Fakat bana göre şu an yayınlanan serilerden en iyileri Durarara!, Aldnoah.Zero ve Death Parade.

Gelecek serilerden de en çok gözüme takılan Owari no Seraph, Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru no Darou ka? (Zaten Light Novel'ı da çok satıyor.), High School dxd BorN (her ne kadar nefret etsemde çok ses getirecek eminim.) 

Haikyuu!!'nun yeni sezonu ne zaman çıkıyor bilmiyorum ama 2015 içerisindeyse gene en iyi animelere girebilir. Onun dışında ben oyumu Gangsta'ya ve Gintama'ya veriyorum. 

Anime filimleri de sayılıryorsa tartışmasız Evangelion bu yıla da yön verir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

daha ocak bitmedi bu anketi ne ara yapmışlar hem cevap verenler neye göre vermiş çok iyi başlayıp sonradan b*ka saran animeler var

aldonah zero durarara death parade var sonuçta teheey bunların şu listede olmayışı fuji tv'nin bu anketi insanları bu animelere yönlendirmek için yaptığı bir reklam bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gintama var bu yıl kimseye bırakmaz  :happy-onion-head-emoticon:

manga çok iyi o konularla harika bi gintama olacak  :good-job-onion-head-emoticon:

ayrıca kuroko iyi gidiyo bence baya sonra durarara var...

onlara sıra gelmez bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kantai collection için fikrimi değiştirdim eğer böyle devam ederse önce göz pınarlarım kuruyacak sonra birinci damgasını yapıştıracağım. 

edit : ana ona zaten birinci olur demişim :O

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jojo'nun tutacağını sanmıyorum, diğer ikisi ise ilk ona girebilir ama ilk üç zor.

jojo  ülkemizde popiler değil yoksa onu rahat ilk sıralarda yerini alacak bir seri :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş