Jump to content

Yo.

ToriHaiSouZo

Önerilen İletiler

Merhaba ismim Can. 15 yaşındayım. Pek konuşmayı ve cıvık davranmayı sevmem aşırı derecede Akashi Seijuro fanboyuyumdur. Basketbolu severim. Boyum 182 kilom 86. 
-------------------------------------------------------------
Foruma gelme amacım çeviri yapmak, fazla eksik çeviri olması hoşuma gitmiyor. Hazır 15 tatile girmişken bende hafiften hem yabancı dilimi geliştirmek için, hemde çevirileri tamamlamak için çeviri yapmaya geldim. İyi Hayatlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Merhaba ismim Can. 15 yaşındayım. Pek konuşmayı ve cıvık davranmayı sevmem aşırı derecede Akashi Seijuro fanboyuyumdur. Basketbolu severim. Boyum 182 kilom 86.  ---------------------------------------

Hoş Geldin.

15 yaşında ingilizce bilmek ve çeviri yapabilmek, imrendim valla, görende Türkiye'yi avrupa ülkesi sanır ingilizce eğitimde :P Yok mu bunun hapı veya ilacı, içince ingilizceyi ana dilin gibi şakıyormu

Merhaba Can ben de Ayhan :) hoş geldin  canısı :P  çeviri ile sorularını fiber ekipteki arkadaşlara mesaj atarak sorabilirsin :D

iyi forumlar iyi eğlenceler mutlu vakitler falan flian .P

1 İleti gördüm ppden dolayı kız sandım lanet girsin hemen atıldım eheh.. yarın atarım Lol atcam yorgunum biraz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 yaşında ingilizce bilmek ve çeviri yapabilmek, imrendim valla, görende Türkiye'yi avrupa ülkesi sanır ingilizce eğitimde :P Yok mu bunun hapı veya ilacı, içince ingilizceyi ana dilin gibi şakıyormuşun falan, bir an kendimi matrix'de sandım :D neyse hoşgeldin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin :) Bayadır kimse merhaba ben geldim konusu açmıyordu, ben de üzülmüştüm artık kimse gelmiyor mu diye. Tebrikler, çeviri yapmak için gelmişsin :good-job-onion-head-emoticon: .

Kardeşim gibi sanki yaşına göre biraz büyüksün :D Maşallah, kardeşim de 16 yaşında 185 boyu var. Beni döver diye tahmin ediyorum :D Neyse dağıtmayayım, iyi eğlenceler :) Umarım yarıyıl bitince buraları unutmazsın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.