Jump to content

Noblesse anime olsun

Raion

Önerilen İletiler

KPmngLJ.jpg

bilen fazla varmıdır bilmiyorum ama kendisi inanılmaz bir mangadır daha doğrusu manhwa dır(kore mangası) animesinin çıkmasını istediğim bir manga sizden ricam şu siteye girip hayrına imza atıp kampanyaya destek vermeniz yönündedir 130 imzaya daha ihtiyaç var bi el atın yoldaşlar link bu:https://www.change.org/p/toei-animation-make-the-manhwa-noblesse-into-an-anime

Düzenlenme: Papillon tarafından
Resim eklendi, diğeri gözükmüyor :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

250. Chapterda kalmıştım çizen sanatçının hasta olduğunu o yüzden yayımının sekteye uğradığını duyunca okumayı ağırdan aldığım bir seri :)

Tam bir yakışıklı erkek haremi :D baş karakter unstopable en azından :D shounen desem evet shounen bir bakımdan da :D ama komedisi hoş :)

Ben de gidip oy verem bari :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu seriyi çok çok sevmeme rağmen bazı şeyler olduğu gibi kalmalı diyorum -_- Vermiyorum oy moy <_< Zaten fazlaca kişi keşfettiği için karnım ağrıyorrr kıskanç insanım ne yapayım :D

Hic paylasimci degilsin. ;( İmzalamazsan her yerde Noblesse tanitimi yaparim. :D

Abla yapma etme, Frankenstein' in sacini ruzgarin savurdugunu dusun. Guzel sesini duycagimizi dusun. :(

Edit: Bir oy da benden. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hic paylasimci degilsin. ;( İmzalamazsan her yerde Noblesse tanitimi yaparim. : :D

Abla yapma etme, Frankenstein' in sacini ruzgarin savurdugunu dusun. Guzel sesini duycagimizi dusun. :(

Edit: Bir oy da benden. B)

Değilim :D Haklısın aslında, onları bende arzı endam ederken görmek istiyorum istiyorum ama böyle güzelim bir seriyi mahvedeceklerinden korkuyorum  -_- Hem çizim hem hikaye olarak ortaya farklı bir şey çıkmasındansa hiç el atmasınlar daha iyi  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*Zeynep Abla nin hayali alinti mesaji*

(Telefona bir seyler oluyo. :( Neyse)

Aslinda soyle bir sey de var. Anime kotu yapilirsa az kisi izler, manhwasina da on yargilari olur. Al senin olsun yakisiklilari o zaman. :D Sonucta anime iyi olmasa bile manhwa devam edecek.

Buna uzulmene gerek yok. :D

Anime iyi olursa harika olur zaten. <3 Belki muzikleri de cok guzel olur. Karakterleri o zaman sana kalmaz gerci. ;(

Geci oylamazsan forumda "Noblesse Timi " kurup tum animeci kizlara karakterlerin en yakisikli resimlerini atariz bak. (M21 haric. Onu az kisi gorsun uhuuu. ;( )

Yine Noblesse kesfedilmis olur. B) Tabii animesiz haliyle. ;(

Ya bir oy bulunamazsa. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Değilim :D Haklısın aslında, onları bende arzı endam ederken görmek istiyorum istiyorum ama böyle güzelim bir seriyi mahvedeceklerinden korkuyorum  -_- Hem çizim hem hikaye olarak ortaya farklı bir şey çıkmasındansa hiç el atmasınlar daha iyi  <_<

aklımda Kimi no Iru Machi faciasını getirdin... en az 24 bölümlük malzemesi varken manganın, 12 bölüm anime çıkarıp bitirmeye kalktılar... sonuç fiyasko tabii... manganın yarısını flashbacklerle geçiştirmeye çalışmışlar falan...

bunu okumuyorum, o yüzden oy verdim. okuyor olsam vermezdim sanırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.