Jump to content
Türk Anime TV Forum
Gondroch

Haikyuu!! Anime Filmi Duyuruldu

Önerilen İletiler

İkinci Sezonun Ardından Şimdi de Haikyuu!! Anime Filmi Duyuruldu

haikyuu.jpg

2012’den beri Weekly Shonen Jump’ta yayımlanan ve zamanla derginin en popüler mangalarından biri haline gelen Haikyuu!!’nun 2014 Nisan’ında izleyicilerle buluşan anime uyarlaması da en az mangası kadar sevilirken; Jump Special Anime Festa 2014’te gösterilen bir özel bölümün ardından yakın zamanda duyurulan ikinci sezon haberi Haikyuu!! severleri bir kez daha mutlu etmişti.

haikyuu.jpg

Weekly Shonen Jump’ın bu hafta yayımlanan sayısı ise sevilen voleybol serisi ile ilgili bir yeni haberi gündeme getirdi. Dergide duyurulan Haikyuu!! Itadaki Project 2015, bir Haikyuu!! anime filmine ev sahipliği yapacak. Ancak filmin konusu ile ilgili büyük umutlar taşımamak gerekmekte çünkü film anime serisinin 25 bölümlük ilk sezonunu özet olarak aktaracak. Hakkında daha fazla duyurunun ilerleyen tarihlerde aktarılacağı Haikyuu!! Itadaki Project 2015, geniş çaplı bir etkinliği de bu yaz takipçilere taşıyacak.

haikyuu.jpg

Filmin yanında yapılan açıklamalar, Haikyuu!!’nun ilk sezonu dışında Kuroko no Basket gibi sevilen bir diğer spor animesinin de stüdyosu olan Production I.G’nin ikinci sezon için geri dönüş yapacağını gösteriyor.

Alıntı:AnimeFantastica

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzlediğim en iyi 5 spor animesi arasında haikyuu. Fazla umutlanmayın diyor yazıda ama insan ister istemez umutlanıyor. Çabucak çıkacağı gün gelse de izlesek hem 2. sezonu hemde filmi :D  :D  :D  

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2. sezonu iple çekiyordum duyduğumda sevinçten delirmiştim.. Şimdi de film ha??? Kyaaaaaaaaaaa!!!! Süper haber!!!!  :D  :D  :D  :D

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de en sevdiğim spor animesiydi. :P Yanız Kageyama nasıl olacak en çok onu merak ediyorum. :)

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×
×
  • Yeni Oluştur...