Jump to content

Merhabaa

Poi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam ben Büsra 22 yasındayım. Ne zamandır üye olmak istiyodum tembelliğimden olamadım :3 Basilisk ile basladım anime izlemeye. Kac sene önceydi bilmiyorum artık :D umudum bleach, hellsing vs gibi ani

Hoş geldin, http://forum.turkanime.tv/topic/3583-anime-istek-ve-önerileri/page-46#entry241810 linki incelersen belki aradığını bulabilirsin, keyifli forumlar ^_^

Kesinlikle, sağlam yerden yakaladın :)

bendesin sende bir ümitle başladım ..herkes tavsiye etti ama yalan olmasın 5 bölümden sonra izlemeyi bıraktım..

genelde ben animeleri yarıda bırakmam .. ilk defa bu gintama da oldu..

Aynen. Sevmesem de sonunu görürüm genelde ama gintama da yapamadım bunu. Böyle birkaç anime daha var. Ama izliycem kararlıyım  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Hoş geldin nee-chan~  :hi-onion-head-emoticon:

Arigato :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hunter X Hunter 2011 izle, "Bleach ne ki, peh" dersin. Welcome by the way

Bleach'e peh mi, o kadar güzel olabilir mi ki o konusuna bi bakıp geçmiştim hata etmişim demekki  :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HxH'nin en güzel yani, kendi evreninin belli kuralları var ve gerçekleşen her şey o kurallar dahilinde oluyor. Havadan power up alma, arkadaşlarımı kurtacağım diye süper saiyan modu açma, kaybetmeyeceğim falan diye çoşma gibi şeyler yok. Her şey güzel, yerinde. Zaman akıyor ayrıca, Bleach mesela 600 bölüm mü ne olmuştu ama zaman aktı mı bilmiyorum hiç :D Bunda karakterler büyüyor, vücutları gelişiyor, boyları uzuyor, zaman kavramı var ya en başta. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HxH'nin en güzel yani, kendi evreninin belli kuralları var ve gerçekleşen her şey o kurallar dahilinde oluyor. Havadan power up alma, arkadaşlarımı kurtacağım diye süper saiyan modu açma, kaybetmeyeceğim falan diye çoşma gibi şeyler yok. Her şey güzel, yerinde. Zaman akıyor ayrıca, Bleach mesela 600 bölüm mü ne olmuştu ama zaman aktı mı bilmiyorum hiç :D Bunda karakterler büyüyor, vücutları gelişiyor, boyları uzuyor, zaman kavramı var ya en başta. 

Maybe. 600 bölüm değildi ayrıca bleach karakterleri de hiç aynı kalmadı yani büyümediler demek yanls olabilir :3 güçleri de dağdan taştan gelmiyor nedensiz yere öyle deme :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maybe. 600 bölüm değildi ayrıca bleach karakterleri de hiç aynı kalmadı yani büyümediler demek yanls olabilir :3 güçleri de dağdan taştan gelmiyor nedensiz yere öyle deme :D 

O zaman Ulqiora Ichigo'u öldürmeliydi o pozisyonda. Bir anda içlerinden saklı güçler çıkıyor ya, ayar oluyorum ben :D Dragon Ball esintisi hep onlar. Onda da bir anda God Mode açarlardı :D Çok hoştu gerçi

Ps: Mangasını da sırf hatrı var diye saygıdan okuyorum. Yeminle okurken ayar oluyorum. Bir de ahlaksız Kubo koca sayfaya iki çizgi atıyor, bir sonraki sayfaya bir göz resmi koyuyor, kalan sayfalar üç beş diyalog. Biz de o göz kimindi derken bir hafta geçiyor :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zaman Ulqiora Ichigo'u öldürmeliydi o pozisyonda. Bir anda içlerinden saklı güçler çıkıyor ya, ayar oluyorum ben :D Dragon Ball esintisi hep onlar. Onda da bir anda God Mode açarlardı :D Çok hoştu gerçi

Ps: Mangasını da sırf hatrı var diye saygıdan okuyorum. Yeminle okurken ayar oluyorum. Bir de ahlaksız Kubo koca sayfaya iki çizgi atıyor, bir sonraki sayfaya bir göz resmi koyuyor, kalan sayfalar üç beş diyalog. Biz de o göz kimindi derken bir hafta geçiyor :(

Simdi o ve ichigo bir degil tamam güc farkı göze carpıyordu ama ordaki olaay ichigonun icinde barındırdıgı bi güc yani haybeye bişi degil   :embarrassed1-onion-head-emotico daha önceden bunun ortaya cıkmamıs olması onun haberi bile olmadıgı icin olabilir mesela :3 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.