Jump to content

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku 2. Bölüm İçin Video Geldi

OrangeBox

Önerilen İletiler

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku 2. Bölüm İçin Video Geldi

İlk bölümü, Shingeki no Kyojin mangasının 15. cildiyle birlikte 9 Aralık 2014’te çıkan, senaryosunu Gan Sunaaku’nun yazdığı, çizimlerini de Hikaru Suruga’nın yaptığı Levi ve Erwin’in geçmişini anlatan Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku (Attack on Titan: No Regrets, Shingeki no Kyojin: Birth of Levi) mangasının anime uyarlamasına ait 2. bölümün tanıtım videosu yayımlandı.

Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku animesinin ilk bölümünü hatırlatmasıyla başlayan tanıtım videosunda Levi’nin titanları paramparça ettiğini görüyoruz. Aksiyonu bol bir bölümün bizleri beklediğini söyleyebiliriz.
9 Nisan 2015 tarihinde, serinin mangakası Hajime Isayama tarafından hazırlanıp piyasaya çıkacak olan Shingeki no Kyojin 16. Cilt (Attack on Titan 16. Cilt) ile birlikte çıkacak bu bölümle birlikte Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku animesi yani Levi’nin geçmişini ortaya koyan anime son bulacak. Yine TV serisinin yönetmenliğini yapan Tetsuro Araki’nin yöneteceği ve Wit Studio tarafından geliştirilmekte olan Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku’nun (Attack on Titan: No Regrets’in) 2 bölüm olacağı daha önce açıklanmıştı.

Shingeki-no-Kyojin-Kuinaki-Sentaku.jpg

İlk bölümü izleyen Shingeki no Kyojin ve Levi hayranlarının beğenisini kazanan animenin 2. bölümü de beklentileri boşa çıkarmayacak gibi görünüyor.

Alıntı: Anime Fantastica

Not: Videoda Levi'nin güldüğünü görebilirsiniz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohooo 1 sene sonra ikinci bölüm çıkıyor bu ne be aslkjlskd. Espri için kusura bakma da neden bu kadar geç yayınlıyorlar acaba? Hem mangası o kadar profesyonel ki anime uyarlaması yanında hafif kalıyor, pek beğenileceğini sanmıyorum. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohooo 1 sene sonra ikinci bölüm çıkıyor bu ne be aslkjlskd. Espri için kusura bakma da neden bu kadar geç yayınlıyorlar acaba? Hem mangası o kadar profesyonel ki anime uyarlaması yanında hafif kalıyor, pek beğenileceğini sanmıyorum. :/

2. bölüm bu sene geliyor 2. sezon diğer sene... ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.