Jump to content

"Tokyo Ghoul'un Bir Karakteri Olsaydınız Neler Yapardınız?"

kata silvia

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kendi ailemi yerdim. Yabancıya gitmesinler.

tek takılırdım. herkesi öldürüp, en güçlü ben olurdum. :D

Hımm. Katliaaam. o.o

Ghoul olsam ara sıra anitekü ye uğrar bir yandanda para ve casusluk işine yoğunlaşırdım güçlenmekte cabası yeterince param olunca kahve fabrikası açar büyütür holding açardım CCG in içine casus sızdırmaya CCG içindekilerin zayıf noktasını arardım agogiri ye bilgi simsarlığı yapardım kimliğimi gizleyerek yeni bir organizasyon kurardım sonrada siyaset işine yönelirdim bi yandan agogiriye karşı olarak görünsemde sevdiklerimi korumaya çalışırdım.(önemli olan uluslar arası bi örgüt kurabilmekte ve goul lar sadece tokyoda mı var arkadaş goullara özel bi yeraltı şehri tasarlatırdım barış içinde yaşamak isteyenler orada yaşayabilir yemek tedariğide illakide insan yemek mi zorunda başka çiğ et olsa yiyemezler mi hayvan eti filan)?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya kendini öldüremiyorsan naparsın :D goul olarak doğsaydın yinede kendini öldürürmüydün?ketçaplı makarna,babanemin mantısını,mercimek çorbasını,patates kızartmasını, köfteyi,hamburger i çıtır soğanı bilmiyorsan ne yaparsın? xd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk Önce Ölü Bir Ghoul Bulurum Kendi Organlarımla Yerini Değiştirirm...Hani daha güçlü oluyor zırvalaması,Toukayı Kaçırır Kaneki Ve Anteiku Tehtit Ederim *w* Uta Ve Kanekiyi Alıp Kaçarım  :wub:  sonrada bir dolu sefa sonradan öldürseler de olsun 1 dakikalık mutluluğa razıyım. Eğer Ölmez Sağ Kalırsam Kanekiye iyi bir insan olduğunu söyler kucaklarım :D utaya iyi görünür anteiku ya topluca döneriz *w* senaryo böyle devam edebilir..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.