Jump to content

Herkese Merhaba

asukalangley

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Adım Ayşenur, 18 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, 2 senedir anime izliyorum ama bu sene üniversite sınavlarına hazırlandığım için eskisi kadar vakit bulamıyorum. Üniversiteyi Ankara'da okumak istiyo

Niye hatunlar sevemez diye bir kural mı var  :mellow: Han solo  :wub: Ahhh gençlik aşkım benim  :lol:   E büyük harf  -_-   Sen neden benim lafımın bitirme repliğimi çalıyorsun çocuk  :o geçenlerde de

Teşekkür ederim Ayşenur :D Teşekkür ettim. :)

• Forum Admin

Star Wars seven kadın mı? Kadın değildir o, kadın olsa duramazsın :D

Hoşgeldin foruma

Niye hatunlar sevemez diye bir kural mı var  :mellow: Han solo  :wub: Ahhh gençlik aşkım benim  :lol:

Hoşgeldin ben de erdem. 

E büyük harf  -_-

Hoş geldin bende Ayhan :) Bleach FC bekleriz :D neyse efenim iyi forumlar  falan flien işte :P

Sen neden benim lafımın bitirme repliğimi çalıyorsun çocuk  :o geçenlerde de gördüm aşırma benim laflarımı  :angry:  :lol:

Ayşenur hoş gelmişen sefalar getirmişen  ^_^ keyifli forumlar, paylaşımlar, yorumlar falan filan işte (buradaki falan filan lafının patenti bana ait olup Gondroch denilen üyeyi dikkate alma ( o nick değişene kadar sana böyle diycem oh olsun  -_- )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende hayretlerdeyim bro :) güç seninle olsun ayşenur foruma hoş geldin :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

Güç tüm warsieslerin olsun! :D

Hoşgeldin keyfli vakit geçirmeni dilerim  :lol: 

Hoşgeldin

Hoş geldin ^_^

Hoşbuldum çok sağ olun :)

Hoş geldin bende Ayhan :) Bleach FC bekleriz :D neyse efenim iyi forumlar  falan flien işte :P

Teşekkürler konuyu takibe aldım hemen :D

Niye hatunlar sevemez diye bir kural mı var  :mellow: Han solo  :wub: Ahhh gençlik aşkım benim  :lol:

E büyük harf  -_-

Sen neden benim lafımın bitirme repliğimi çalıyorsun çocuk  :o geçenlerde de gördüm aşırma benim laflarımı  :angry:  :lol:

Ayşenur hoş gelmişen sefalar getirmişen  ^_^ keyifli forumlar, paylaşımlar, yorumlar falan filan işte (buradaki falan filan lafının patenti bana ait olup Gondroch denilen üyeyi dikkate alma ( o nick değişene kadar sana böyle diycem oh olsun  -_- )

Hoş buldum, çok teşekkür ediyorum :D Gondroch da Bleach hayranıymış o yüzden +1 :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.