Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tokyo Ghoul AMV- Believe  http://i.hizliresim.com/k17R5m.png Daha demin yaptım canım sıkıldı :D İyi seyirler 

YENİ: İngilizce CC'ler (altyazı) yüklendi. Altyazı seçeneğinden (sağ alt) ingilizceyi seçerek izleyebilirsiniz. Öyle güzel fmab asmvsi bulamadım bende yapayım dedim. Bu sefer baya uğraştım izlemenizi

Çok güzel olmuş bence de :3 1.sezonu tekrar yaşadım ><

Hepinize teşekkürler :3 aslında 3 gün canım sıkıldığında 10 dakika yapıp yapıp çıktım toplasanız yarım saat bir saat uğraşmışımdır.

Kolay da olmadı yani :p İkinci sezonda pek aksiyon bulamadığım ve bölüm indirmeye vaktim olmadığı için yapamadım :3

İkinci sezon final verdiğinde onunla da yaparım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepinize teşekkürler :3 aslında 3 gün canım sıkıldığında 10 dakika yapıp yapıp çıktım toplasanız yarım saat bir saat uğraşmışımdır.

Kolay da olmadı yani :P İkinci sezonda pek aksiyon bulamadığım ve bölüm indirmeye vaktim olmadığı için yapamadım :3

İkinci sezon final verdiğinde onunla da yaparım

Ne demek :) Bazı adamlar Youtube 'da 2.sezonun ilk bölmünden mükemmel bir amv yapmışlar bilgin ola :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

YENİ: İngilizce CC'ler (altyazı) yüklendi. Altyazı seçeneğinden (sağ alt) ingilizceyi seçerek izleyebilirsiniz.

Öyle güzel fmab asmvsi bulamadım bende yapayım dedim. Bu sefer baya uğraştım izlemenizi ve 3 saniyenizi ayırarak paylaşmanızı (arkadaşlarınızla falan) rica ediyorum *-* . 

Yorumlarınız önemli hatalarım varsa söyleyin :3 

İyi seyirler 

http://youtu.be/CPbR-n8oD_w

Düzenlenme: Hiiyyep Gordneel tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.