Jump to content

Merhaba Dostlar! ^^

Saginar

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4-5 yıldır Türkanime.tv kullanıcısı olan onun dışında 1 yıla yakın dır anonim olarak bu forumda gezen kardeşiniz aranıza katılmak istedi ve bu konuyu açtı.

Öncelikle İnternette yaklaşık 20 000 kullanıcısı bulunan bir forumda 4 ay moderatörlük yaptım. Onun dışında yine birçok başka forumda bulunmama rağmen hepsinde birkaç eksiklik hissettim ve bıraktım. Bunlardan bir tanesi samimi bir havanın hakim olmamasıydı. Diğerlerini şimdilik açığa vurmak istemiyorum :) .

Şimdi biraz da reel e dönecek olursak, 

-Adım Ömer

-Lise 2 ye gidiyorum.

-99 Ekim doğumluyum yani 15 yaşındayım :)

Kısacası bu düşünceler ile bu foruma katılmayı ve burada da bir nevi bir aile bulmayı düşleyerek aranıza katılmak istedim. Her türlü eksikliğimi (hakaret etmeden) belirtebilirsiniz -bu gibi durumlara çok rastladım da kusura bakmayın- . Ki hatalarımı düzeltebileyim. Neyse çok yazdım :D Aranıza katılmak istedim ve tanışmak amacı ile sizlere bu yazımı sundum derken bile hala yazıyorum. Biri beni durdursuuuuunn  :depressed2-onion-head-emoticon:  :bad-atmosphere-onion-head-emoti 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4-5 yıldır Türkanime.tv kullanıcısı olan onun dışında 1 yıla yakın dır anonim olarak bu forumda gezen kardeşiniz aranıza katılmak istedi ve bu konuyu açtı.   Öncelikle İnt

Teşekkür Ederim Hoşbulduk. Tamda şimdi okumayı bitirdim :D Link vermesen konuyu bile bulamazdım :D   Sağol Hoşbulduk 

GÜZEL  :D

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.