Jump to content

2014'ün En Çekici/Havalı Karakterleri Top 30

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Asuna mı? Bu Japonlar karı kızdan anlamıyor -_- ne abarttılr şu Asunayı hiç bir etkileyici orijinal bir özelliği yok millet böyle abartınca insan bir beklenti içine giriyor ama beklentiler boşa çıkıyo

Charapedia 2014 yılının (10000 kişilik) anket sonuçlarını yayınladı. Hayranlara bu sene akıllarına gelen en çekici Kadın/Erkek karakterleri oylaması istendi. Oyların yüzde 54.7 sini bayanlar ve yüzde

1. Asuna belli zaten bir kamyon dolusu otaku tabiiki Asuna'yı seçer. (Ben Sinon'cuyum bilen bilir. :P) 2. Onu geçtim hayret Miyuki neden 20lerde? İlk 10a rahat girerdi bence.  3. Free! (Başka açıklama

Şimdi bir sorum var. Kirito o listeye erkek olarak mı girdi yoksa kadın olarak mı  :blink:   :confused-onion-head-emoticon:

Ben iptal başkası yanıtlasın

1. Asuna belli zaten bir kamyon dolusu otaku tabiiki Asuna'yı seçer. (Ben Sinon'cuyum bilen bilir. :P)

2. Onu geçtim hayret Miyuki neden 20lerde? İlk 10a rahat girerdi bence. 

3. Free! (Başka açıklaması yok, kaslarrrr.)

4. Rezillik rezillik kim koydu kiritoyu 3e? 

5. Rin ve Chitoge de çok aşağıda kalmış. Bunların işi gücü Asuna... 

6. Onodera'nın 6. olması bile şaşırtıyor. İlk 3 rahattı. (Ben Chitoge'ciyim. Nerde tsun orda aşk.)

7. Tatsuya akamamış... Herhalde oylamaya korkmuşlar onca badasslikten sonra. :P 

8. Kaneki bu sene yükselir. Iyy ilk sezon aklıma geldikçe gıcık oluyorum.  

Bu mesajdan sonra rep olsaydı ne kadar rep'im varsa sana verirdim vallahi.Sen hemde gidersin değerlendirirsin yeni arsalar alıp ticaret yaparsın...Ayrıca sen neden mesaja cevap vermiyorsun bro...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.