Jump to content

2014'ün En Çekici/Havalı Karakterleri Top 30

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Asuna mı? Bu Japonlar karı kızdan anlamıyor -_- ne abarttılr şu Asunayı hiç bir etkileyici orijinal bir özelliği yok millet böyle abartınca insan bir beklenti içine giriyor ama beklentiler boşa çıkıyo

Charapedia 2014 yılının (10000 kişilik) anket sonuçlarını yayınladı. Hayranlara bu sene akıllarına gelen en çekici Kadın/Erkek karakterleri oylaması istendi. Oyların yüzde 54.7 sini bayanlar ve yüzde

1. Asuna belli zaten bir kamyon dolusu otaku tabiiki Asuna'yı seçer. (Ben Sinon'cuyum bilen bilir. :P) 2. Onu geçtim hayret Miyuki neden 20lerde? İlk 10a rahat girerdi bence.  3. Free! (Başka açıklama

Bu listedekilerden çok daha havalıları var bence,yine de onca başarılı animeye rağmen (özellikle 2011 den bun yana çıkanlar) ve bu animelerdeki onca orijinal karakterlere rağmen Asuna nın hiç bir şekilde bir numaradan aşağıya inmemesi büyük bir başarı (her ne kadar listenin ergenler tarafından oluşturulduğunu düşünsek de 18 ve üstü olup Asuna hayranı olanlar da var)Evet ne diyelim Japonlar böyle düşünüyorlar.Sword art online sevdiğim bir anime (ikinci sezonun berbat olduğu düşünülüyor,ben aynı fikirde değilim) ve açıkçası ben de asuna yı sinon a tercih ederim.Tabii ki dediğim gibi daha havalıları var.

başlıkta 2014 yazıyormuş hiç dikkat etmedim benim yorumum genel olmus oyleyse listeye gore soyle soyliyeyim akane yi daha iyi bir sirada gormek isterdim ve su free animesinin karakterlerini hic bir yerde gormek istemezdim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nerede Bizim Karakterler ! Daha İyileri De Vardı :S 1.Asuna mı -_-" !! yok artık....

(Kokkuri-san ı gördükçe gülüyorum orada :D ) 

Nanase de olmuş :S ta kirito ne orada ?

free! herkes biliyor ki kaslar...

Kaneki var , Uta nerede ? o.o gayet havalı ve çekici diyebiliriz

6 da onoderayı görünce  :cruch-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.