Jump to content

2014'ün En Çekici/Havalı Karakterleri Top 30

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Asuna mı? Bu Japonlar karı kızdan anlamıyor -_- ne abarttılr şu Asunayı hiç bir etkileyici orijinal bir özelliği yok millet böyle abartınca insan bir beklenti içine giriyor ama beklentiler boşa çıkıyo

Charapedia 2014 yılının (10000 kişilik) anket sonuçlarını yayınladı. Hayranlara bu sene akıllarına gelen en çekici Kadın/Erkek karakterleri oylaması istendi. Oyların yüzde 54.7 sini bayanlar ve yüzde

1. Asuna belli zaten bir kamyon dolusu otaku tabiiki Asuna'yı seçer. (Ben Sinon'cuyum bilen bilir. :P) 2. Onu geçtim hayret Miyuki neden 20lerde? İlk 10a rahat girerdi bence.  3. Free! (Başka açıklama

İki yıldır Asuna'nın nesinin bu kadar yüceltildiğini anlamaya çalışıyorum lakin hala başaramadım. Gayet sıradan bir karakter, hatta klişe bile diyebiliriz. Klasik kumral anime kızı, her erkeğin ideali olan iyi bir ev hanımı ve iri göğüslerle süslenip konseptte baş dişi karakter olabilmesi için savaşma yeteneği eklenmiş. Size Asuna'ya benzer binlerce kız bulabilirim kurgusal karakterlerde. Asuna'nın nesi bu kadar çekici? 

Hele Kirito! Ay onun o üçüncülükte ne işi var! 

Kageyama'nın Rin'i geçmiş olmasını da garipsedim açıkçası. Rin'in "bad boy" tavırları geçince fandom çocuğu listede gerilere atıverdi. Kageyama'cığı da severim tabii. 

Bir de bu listede sadece ana karakterler mi var bana mı öyle geldi? Çünkü Uta'yı geçtim, ben bu listede Oikawa Tooru'yu beklerdim!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.