Jump to content

2014'ün En Çekici/Havalı Karakterleri Top 30

Önerilen İletiler

Asuna'nın 1.olmasına üzülmedim,ilk baktığımda kesin bilmediğim saçma sapan bi karakter alır diye düşünüyodum en azından Asuna almış,güzel olmuş.Yalnız İnori neden girememiş çok merak ettim doğrusu hiç mi Guilty Crown izlememiş bu japonlar :P Bu listedeki bütün karakterlere bin basar. Erza derdimde şimdi sonradan bozdular onun çizimlerini savsaklamaya başladılar :S

Edit: 19'daki yengeç ne iş abi??! :huh:

Benim de gözlerim Inori'yi aradı ama sonra Guilty Crown'un 2011 animesi olduğunu hatırladım liste sadece 2014'de çıkanlara göre hazırlanmış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Asuna mı? Bu Japonlar karı kızdan anlamıyor -_- ne abarttılr şu Asunayı hiç bir etkileyici orijinal bir özelliği yok millet böyle abartınca insan bir beklenti içine giriyor ama beklentiler boşa çıkıyo

Charapedia 2014 yılının (10000 kişilik) anket sonuçlarını yayınladı. Hayranlara bu sene akıllarına gelen en çekici Kadın/Erkek karakterleri oylaması istendi. Oyların yüzde 54.7 sini bayanlar ve yüzde

1. Asuna belli zaten bir kamyon dolusu otaku tabiiki Asuna'yı seçer. (Ben Sinon'cuyum bilen bilir. :P) 2. Onu geçtim hayret Miyuki neden 20lerde? İlk 10a rahat girerdi bence.  3. Free! (Başka açıklama

Asuna'nın 1.olmasına üzülmedim,ilk baktığımda kesin bilmediğim saçma sapan bi karakter alır diye düşünüyodum en azından Asuna almış,güzel olmuş.Yalnız İnori neden girememiş çok merak ettim doğrusu hiç mi Guilty Crown izlememiş bu japonlar :P Bu listedeki bütün karakterlere bin basar. Erza derdimde şimdi sonradan bozdular onun çizimlerini savsaklamaya başladılar :S

Edit: 19'daki yengeç ne iş abi??! :huh:

Erza'nın çizimleri mangada iyi bence animede tuhaflaştırdılar özellikle gözlerini. 

Sata Kyoya'da ilk 10'a girmeliydi belki ama geç başlayan bir animeydi 2014'ün sonlarına doğru onun etkisiyle pek oylanmamıştır kısa süren animelerden seçmiyorlar sanırım kolay kolay. Bir daha ki listede Akatsuki No Yona'daki Hak'ı görmek istiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olum bu ne biçim sıra ; bu sıraya göre 1 de benim olmam lazım

1.)23. deki Shuu ne alaka onu anlamadım.

2.)Free erkeklerinin hepsi sıralamaya girmiş oylamaya katılanların çoğu kız herhalde.

3.)Bi kere Kaneki seneye 1. olur gibime geliyo ilk sezon berbat bir karakterdi ama gelecek vaat ediyor adam olucak yakında  :D

4.)Neden Kirito'nun kız halini koymuşlar korkutmayın bak  :blink:

5.)Asuna neden 1 de indirin aşağı yaw basit bi karakter bence.

6.)Yuuki ye tek alışamayan benmiyim? Baştan savma bir karakter olarak zart diye sokuldu animeye sanki son bulmak için zorlamışlar gibime geliyo zaten sonu meçhul geçici karakterlerin ilk 10'a yerleşmemesi lazım bence.

Yeniden baktımda 2 ile 3. karakterlerin cinsiyetleri aynı neden öle bi resim koymuşlar acaba  :huh:

Neyse bu benim fikrim vurmanıza gerek yok hıh

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.