Jump to content

2014'ün En Çekici/Havalı Karakterleri Top 30

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Asuna mı? Bu Japonlar karı kızdan anlamıyor -_- ne abarttılr şu Asunayı hiç bir etkileyici orijinal bir özelliği yok millet böyle abartınca insan bir beklenti içine giriyor ama beklentiler boşa çıkıyo

Charapedia 2014 yılının (10000 kişilik) anket sonuçlarını yayınladı. Hayranlara bu sene akıllarına gelen en çekici Kadın/Erkek karakterleri oylaması istendi. Oyların yüzde 54.7 sini bayanlar ve yüzde

1. Asuna belli zaten bir kamyon dolusu otaku tabiiki Asuna'yı seçer. (Ben Sinon'cuyum bilen bilir. :P) 2. Onu geçtim hayret Miyuki neden 20lerde? İlk 10a rahat girerdi bence.  3. Free! (Başka açıklama

Ben yorum yapmak istemiyorum :depressed2-onion-head-emoticon: .Dün de ben bu oylamanın sonuçlarına bakmak istedim ama tarayıcım bir türlü açmadı bende n'oluyo kafayı mı yedi dedim ama anladığım kadarıyla bilgisayarım kafayı yememi istemiyormuş.Şimdi ben görüşlerimi yazacağım ama yazmıyayım bir sayfadan fazla olur çünkü.Bu arada bu oylamaları hangi yaş gurubunun yaptığını çok merak ettim doğrusu????

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu soruları kimlere sormuşlar, anlamadım. Tamam Asuna'yı bire koyarsın anlarımda Kirito ne ya öyle? Hadi onu geçtim, Miyuki ilk ona bile girememiş. Miyuki'yi koymayıp ağabeyini iyi bir yerlere koymak bence saçma olmuş. Bu arada Shiro'yu göremedim, neden yok merak ediyorum gerçekten. Son olarak, Kaneki ilk üç garantiydi bence ama o da hak ettiği yeri alamamış. İlginç.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asuna'nın tam olarak neresi çekici imiş:) Nasıl derler ponlar bir takım uydurmalaradır efendim.Hep televizyonların popüler kültürü pohpohlamasından dolayı bunlar birinci oluyor.:)Geçin bunları adam gibi adam gibi karakterler koyun şu listeye koyun Onizuka Eikichi koyun bir Gintoki,Hijikata,Madao.Tsuky,Otae,Revy,Real Mayar vs orjinal karakterler görelim.Koyun High sdchool of death kızlarını koyun Asuna bir daha kendine gelemezsi.:xD

Bu cins karakterleri seçen elemanların hepsini Hijikata'nın eline verecez ya adam olacaksınız yada SEPPUKU!!!!

Forever Madao Road Of Gintama..19 Nisanı bekliyoruz.............................

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.