Jump to content

2014'ün En Çekici/Havalı Karakterleri Top 30

Önerilen İletiler

valla listeye dikaktsiz bakınca erenin imzada ki mikatoyu birinci gördüm bi tuhaf olmayla şaşırma geçirdim neyse kalbimde benim birinci mikato :D  geçirdim :D

Gönül isterdi ki onederanın birinci olamsını ama işte bütçenin faydaları :d asuna birinci :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Asuna mı? Bu Japonlar karı kızdan anlamıyor -_- ne abarttılr şu Asunayı hiç bir etkileyici orijinal bir özelliği yok millet böyle abartınca insan bir beklenti içine giriyor ama beklentiler boşa çıkıyo

Charapedia 2014 yılının (10000 kişilik) anket sonuçlarını yayınladı. Hayranlara bu sene akıllarına gelen en çekici Kadın/Erkek karakterleri oylaması istendi. Oyların yüzde 54.7 sini bayanlar ve yüzde

1. Asuna belli zaten bir kamyon dolusu otaku tabiiki Asuna'yı seçer. (Ben Sinon'cuyum bilen bilir. :P) 2. Onu geçtim hayret Miyuki neden 20lerde? İlk 10a rahat girerdi bence.  3. Free! (Başka açıklama

Kaneki bu sıralamaya girmeyi hak etmeyen zayıf bir karakter bence. yeni sezondada sonradan görme bi tarafı kalkmış sinir bozucu çocuk hissini veriyo. Asuna sevmediğimden değil ama artık en karizma erkek anime karakteri yarışması olsa orada bile 1. olacak. son 1-2 yıldır asuna'nın birincilikten düştüğünü görmedim. Ayrıca shiba tatsuya ilk 3'e girmeyi hakeden bir karakterdi ve tatsuya'nın bu sıralamalarda baya hakkı yeniyo. Birde son olarak ilk 10 a nisekoi de bir karakterin girmesi çok zorlama olmuş madem ilk 10'a ilaki nisekoiden güzel bir karakter koyacaksanda o chitoge olmalıydı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.