Jump to content

Hetalia The World Twinkle'ın Mini Karakterlerden Oluşan Posteri Yayımlandı

Evallark

Önerilen İletiler

EbEqPB.jpg

Himaruya Hidekaz'ın komedi manga serisi Hetalia Axis Powers'ın gelecek olan 6. serisi Hetalia The World Twinkle'ın resmi web sitesi bugün mini karakter versiyonlu posteri ekledi. Bu arada, resmi twitter hesabı, animenin İtalya (Daisuke Namikawa) karakterinin söylediği tema parçası "Hetalian☆Jet"in 24 Temmuz'da yayınlanacağını duyurdu. Çıkış tarihine bakılırsa, 6. serinin yaz sezonunda çıkması mümkün gibi görünüyor.

VAyLzR.png

Önceki poster

787626ee0d63bf2e5e5cdda689f77bef14225857

Kaynak: Crunchyroll

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevmeyen var ama şahsen benim hayatım olmuş bir seri diyebilirim. Adam akıllı izleyince basit bir parodiden çok ötede gerçekten ülkeler arası ilişkileri falan keşfediyorsun derinlemesine.

Keşke senin dediğin gibi basit bi parodi olsa siyaset ile ilgilenmeyi seven biri olduğum için öyle yazmıştım.Gerçekte hiçbir ülke başka bir ülkenin düşmanı veya dostu değildir,herşey menfaattir.Sence animede bu var mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Keşke senin dediğin gibi basit bi parodi olsa siyaset ile ilgilenmeyi seven biri olduğum için öyle yazmıştım.Gerçekte hiçbir ülke başka bir ülkenin düşmanı veya dostu değildir,herşey menfaattir.Sence animede bu var mı?

Açıkcası bu insanın kendi düşüncelerine koyduğu bir çizgidir. Ben bu seriyi aşırı seviyorum ama bu demek değildir ki onları seride gördüğüm halleriyle düşünüyorum. Hetalia bendeki tarihi ve ülkeler arasında yaşanmış olayları araştırma dürtüsünü uyandırdı. Elbette kimse Hetalia'da Rusya karakteriyle gerçek Rusya'yı ve ilişkilerini bir tutmuyor. Benim parodiden ötede dememin sebebi serinin ilgimi çekmesi ve ardından beni araştırmaya sevketmesiydi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkcası bu insanın kendi düşüncelerine koyduğu bir çizgidir. Ben bu seriyi aşırı seviyorum ama bu demek değildir ki onları seride gördüğüm halleriyle düşünüyorum. Hetalia bendeki tarihi ve ülkeler arasında yaşanmış olayları araştırma dürtüsünü uyandırdı. Elbette kimse Hetalia'da Rusya karakteriyle gerçek Rusya'yı ve ilişkilerini bir tutmuyor. Benim parodiden ötede dememin sebebi serinin ilgimi çekmesi ve ardından beni araştırmaya sevketmesiydi. 

Altı üstü anime :D.Sevmedim işte.Eğer karaterler çocuk yerine ağlayan bebeler olsalardı seyrederdim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.