Jump to content

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

Nayru

Önerilen İletiler

Shadow Of Mordor 'ı bitirdik bu hafta xbox 360 'da :D Sanırım artık Life is strange' e başlıyorum :P  B)

Oyundayken çektiğim bi kare :D

rQB8Em.png

life is strange grafiklerine aşık oldum oyunun artık nasıl birşey yapmışsa adamlar  :)   metal gear V ground zero tavsiye ederim. big boss'u kontrol etmek oldukça heyecan verici

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ne zahmeti oyunu eleştirmek lazım zaten bitirdikten sonra :) İlk olarak söylemek istediğim oyun her açıdan çok iyiydi yani Mirror's edge oyununu oynayan herkes bilir oyunda parkur güzel , görsel efekt

Dragon Age: Origins, 10. bitirişim falan oldu herhalde. Ama bu sefer senaryoyu %100 istediğim gibi yapabildim :P   5 dakika öncesine kadar da GTA: Vice City oynuyordum  B)

ya shadow of mordor uzun zaman beklediğim oyunlar arasındaydı hatta yükleyip denedim ama pcnin kaldıramayacağı kanaatine vardım heleki benimkisi Hp bildiğin tost makinesi oldu

life is strange grafiklerine aşık oldum oyunun artık nasıl birşey yapmışsa adamlar  :)   metal gear V ground zero tavsiye ederim. big boss'u kontrol etmek oldukça heyecan verici

Aynı hisler bende de mevcut olduğundan başlıcam zaten :D Metal gear v, demo değil mi ama o yoksa ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi oyunu bitirmiştim onunda adını hatırlamıyorum başka hiç oyun bitirmişligim yok :p

(küçükken babamın internet cafesi vardı o zamanlarda nedense ordaki çoğunluk silkroad Online oynuyordu ben 95 lv olunca sıkılıp bırakmıştım çok tatlı oyundu babm evde yokken bile oyunu otoya alıp yine de oynardi :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı hisler bende de mevcut olduğundan başlıcam zaten :D Metal gear v, demo değil mi ama o yoksa ??

metal gear V ground zero metal gear phantom pain oyununa giriş özelliği taşıyor. süresi kısa yaklaşık 1 saatini alıyor yeni başlayan birisi için ama fox engine denen grafik motorunun nimetlerini görmek güzel bir tecrübe. aslında bunlar bahane big boss ile oynamak farklı bir ayrıcalık :)  grafikleri güzel bir oyun önceden aşina olduğum için bütün seriyi gözü kapalı seve seve oynadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

En son Halı Sahada top oynadık o da bi oyun neticede :) Yakın zamanda Devil May Cry 5 i bitirdim sonda call of duty warfare 1 2 3 ü bitirdim, 007 James Bond Bloodstone bitti. Cabal 2 kapalı beta 17 sine uzadı açık beta gelsin ona başlayacam oyun serisine online olarak devam edecem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.