Jump to content

Neden oyun oynuyorsunuz?

Gilgamesh

Önerilen İletiler

Hangi mmorpg leri oynarsınız ?

Ayrıca başlığa vereceğim yanıt Bilgisayarda yapacak daha eğelenceli bir şey olmadığından (tabii ki bana göre). eğer anime izlemek derseniz, bu işi tabletten olsun, başka cihazlardan yapabilirsiniz. Fakat oyunu, *cık* yapamazsınız.

Knight , Metin ve Drakensang oynamışlığım var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Cool cool oyunlardan bahsedilmis burda. Yorum atmaya utandim simdi. Benim oynadiklarima " Ya o oyun mu, alin sunu disari!!!"diyen olur simdi. Ahxhsdhgj Bozulan PC tam hurdaydi zaten ozelliklerini gor

Çünkü ; Tek bir hayata bağlı kalmak yerine birden fazla hayatım olmasını seçtim. ^^ 

Oyun oynamak için nedene ihtiyaç var mı  :cool-onion-head-emoticon:

Zaman geçirmek için uzun uzun yazacak bir şey gelmedi aklıma  pro oyuncu değilim olmakta istemiyorum şahsen fazla oyun almıyorum veya korsan indirmiyorum :) Youtube izlemek daha zevkli( 2011 yılından bu yana ) bir iş benim için :P başladığım yaşta 5-6 yaşlarında atari idi sonra 1,5 sene falan PS2 sahibi oldum sonra Epilemsi oludğum ortaya çıktı ve cihaz ortadan yok oldu (köyde birine vermişler :D ) daha sonrasında PC oyuncusu oldum nitekin işte oyun oynamayı azalttım anime film flan izliyorum ki ya anime film izleyecem yada oyun oynayacam  birini seçmem lazım son 2 senedir anime ağırlık basıyor :) İzlemesi daha ezvkli gidih oyun kanalarında oynu izleyin sadfg (cimri detected) 

Uzun yazmaya gerek yok dedim ama şuna bak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel konu olmuş, iyi de giriş yapmışsın +Rep.

Benim oyun oynama sebebim bu konuda aşırı yetenekli olmam sanırım :D Çocukluğumdan beri bir yandan yapıp bir yandan da oynuyorum. İnanılmaz derecede çok, çeşit çeşit oyun oynadım, halen daha oynamaya devam ediyorum. 

Bir de kişilik itibari ile aşırı rekabetçi biriyim. İnsanlarla yarışmayı severim, yer yer hayvanlarla bile rekabete giriyorum :D Hatta öyle ki bir kız bana rakip olacak olursa ona özel ilgi gösteririm falan. Oyun dünyası da rekabetin göbeği olduğu için, malum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben ortaya karışık bişeyler olsun dedim ilk  RPG sardım ayrıca arkadaşlarımda oynardı  ,sonra FPS point plan ve ya arklarla cs atardım sonra bunları sildim ve 3 yıl once MOBA dotaya başladım.Dota da bayağı iyi oynamama rağmen 1 yıl  önce Moba nın çok saçma buldum çünkü sabit bir takımın bile olamdan bilmediğin kişilerle oynuyorsun bu düşünceyle komple KS oyanamaya başladım.Cidden MOBA da KS yapmak çok zevli al lina,necro kas dagon ks at can kas.Aynı şey LOL içinde geçerlidir bence.Bun nedenlerden dolayı  dotayıda sildim.Şu an sadece osu oynuyorum ama eğer bir oyuna başlıcaksam yinden kesinlikle sağlam PK yapabiceğim MMORPG olurdu.Solo oynmayı ve kasıp en iyilerden olmayı seviyorum.Neden olarak gerçekte iyi olabileceğim bir dal yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.