Jump to content

Merhaba türkanimetv

Dowdy

Önerilen İletiler

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Sadece okumakla olmaz ki :) Forumun muhabbet mekanı var, müzik bölümü var durumları var ( Gerçi duruma yorum atsan 1e 5 dönüyor ama olsun :D) Şu sıralar biraz ölü gibi olsada tekrardan açılır :)

Elbette var ama ne biliyim yazacak pek bişey olmuyor kendi adıma. Ama forum iyidir, forum candır. Bu nesil forumlarda serverlarda chat odalarında büyüdü :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elbette var ama ne biliyim yazacak pek bişey olmuyor kendi adıma. Ama forum iyidir, forum candır. Bu nesil forumlarda serverlarda chat odalarında büyüdü :)

Malesef öyle -_- Gerçi biz değilde bizden sonraki nesil belkide tam anlamıyla sanal ortamlarda yaşayacak .Bir an kendimi iki 80 yaşındaki adamın oturup konuştukları şeklinde hayal ettim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef öyle -_- Gerçi biz değilde bizden sonraki nesil belkide tam anlamıyla sanal ortamlarda yaşayacak .Bir an kendimi iki 80 yaşındaki adamın oturup konuştukları şeklinde hayal ettim :D

Bak şimdi atariydi,contraydı,marioydu,pokemondu derken duygu seline dönecek ortalık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin :D

Öncelikle TG, SNK'yi görüp de Akame Ga Kill'i göremeyince böyle bir şok geçirdim, kendimi çok kötü hissettim.(Gerçekten) Ama tabii ki herkesin zevkleri farklıdır saygı duyarım o ayrı :)

Hoş geldin bende Ayhan Mehmet iyi forumlar bro :) bleach ve TG bende severim ama SAO ve SNK bana çok abartılıyor  gibi geliyor (asalında TGde biraz öyle gibi ama TG farklı :P)  neyse iyi forumlar afenim :P

Ha birde Bleach FC bekleriz imzandan ulaşırsın artık   :D

SAO abartılıyor ama SNK gerçekten mükemmel bir anime, kişisel fikrim tabii ki :)

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Sadece okumakla olmaz ki :) Forumun muhabbet mekanı var, müzik bölümü var durumları var ( Gerçi duruma yorum atsan 1e 5 dönüyor ama olsun :D) Şu sıralar biraz ölü gibi olsada tekrardan açılır :)

Niye ölü ya gerçekten merak ediyorum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.