Jump to content

Digimon : Data Hunters Doujinshi Manga Çalışması

watermelonkid

Önerilen İletiler

Herşeyden önce merhaba arkadaşlar. Bu forumda benim ilk postum.

Ben bir kaç aydır aklımda bir senaryo vardı. Oturdum ve üşenmeden Digimon hakkında bir doujinshi çizdim ve sonunda tamamlandı arkadaşlar. Bu mutluluğumu da sizlerle paylaşmak istedim. Keza digimon hepimiz için de daha özel bir yere sahip olduğundan, yaptığım bu çalışmayı sizlerle paylaşmak için ekstra sabırsızlandım, e tabii ki sıkı bir Türk anime takipçisi olduğum için buraya koşturdum. :)

Adminlere ya da moderatörlere sorum olacak.

Yaptığım doujinshi İngilzice ve Türkçe dilkerinde. Sizinle bunu paylaşıp, internedesteğinizi alıp bu çalışmayı sizlerin de yardımıyla güzel bir şekilde tanıtıp yayınlamak istiyorum.

Herkese sevgiler ve iyi günler. (Bu arada nereye tam olarak bu postu yazacağıma karar veremedim. Umarım doğru yerdedir.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Ne kadar güzel olmuş,ben de çizmeye yeni başladım ve daha kafa çizimindeyim.Bu arada bence kızları daha güzel çizebilirsin, bi şeyler eksik sanki ama tam olarak söyleyemiyorum.Yine de harika devamını beklerim.

Profesyonel değilim ilk deneyimim manga konusunda ama ancak 5 yıl kadar bir çizim backgroundum var. Her çizerin bir tarzı vardır. Belki de o yüzden kızlar sana çirkin gelmiş olabilir. Bu biraz zevk meselesi. Çizimlerde absürd hatalar olmadığı sürece ve doğru kompoziyonlar kullanıldığı sürece ben her çizerin çizimine saygılıyımdır. Bu arada teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.