Jump to content

Herkese merhabalar ben Wonka

Hermes

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar biraz forumda geziyordum ki burayı gördüm sonra bir konu açmaya karar verdim öncelikle kendimi tanıtayım ben TAÇE ekibine yeni girmiş çevirmen olmaya çalışan birisiyim adım Tibet çevirilerde adımı wonka olarak görebilirsiniz şu anda Yu-Gi-Oh Arc'tan ben sorumluyum ve izlediğim animeler olaraktan;

(Sıralama ile veriyorum) ilk 5:)

1-Death Note

2-Deadman Wonderland

3-Tokyo Ghoul

4-Attack on Titan

5-KissXSis

Bu animeler hakkında az bilinen yada bilinmesi gereken şeyler varsa öğrenmek hoşuma gider (spoiler olarak değil tabiki) mesela attack on titan için işte titanlar'ın sindirim sistemleri yoktur tarzında örneklendirme yaparsanız bana sevinirim ve tabiki daha önce çevirmenlik yapmış bana birkaç ipucu vericek kişiler varsa bana ulaşırlarsa memnun olurum yeni insanlarla tanışmak hoş olur İzmir'de yaşıyorum bunu da belirtmek isterim ve son olarakta aksiyon içeren anime önerilerinizi bekliyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Willy Wonka, Willy Wonka! Çikolata Kralı! Willy Wonka, Willy Wonka! Hazır olun geliyor!   Hoşgeldin.  :lol:

İzle Detroit Metal City'i :P çevirmen-san hoşgeldin, listendeki death note hoşuma gidiyor yalnız, diğerleri çerez seriler, tabii zevkler ve renkler meselesi  -_-

Hoş geldin çevirmen arkadaş :) Aksiyon olarak Black Lagoon Jormungand ve Tiger and Bunny yi tavsiye ederim izlemediysen :)

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.