Jump to content

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

BynMubo

Önerilen İletiler

Romantizm olarak:

Amerika ve İngiltere (Hetalia, OTP :3) 

Karma ve Okuda (Assasination Classroom) 

Levi ve Süpürge (AOT) 

Tsukiyama ve Kaneki (Tokyo Ghoul, ve normalde ben Hidekane şiplerdim, bu şipi ablamın yüzünden şipliyorum ve Tsukiyama'nın sapık olması da burada rol oynuyor öaşlkfdjk) 

Naruto ve Sasuke (Naruto) 

Light ve L (Death Note, evet iğrencim iki düşmanı şipliyorum) 

Daha Junjou Romantica'dır, Sekaiichi Hatsukoi'dir bayağı var. Hep de yaoi koymuşum, napam Shoujo izlemiyorum :p

Şimdi, aşk ilişkilerini geride bırakalım... 

Ace ve Luffy (One Piece) 

Kofuku ve Daikoku (Noragami, aralarında en sevdiğim bu) 

Edward ve Alphonse (FMA) 

Daha vardır ama aklıma gelmiyor... Siz bir de bunlara benim gerçek hayat ilişkilerimi de ekleyin (bardak x kola, masa x sandalye gibisinden, yuri yaoi demeden şiplerim)... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 117
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

[İki kişi dışına çıkabilir.]   Bir araya geldiklerinde en keyif aldığınız,sahnelerini tekrar tekrar sardığınız bir çiftiniz,çiftleriniz mutlaka vardır.     Tartışmasız en sevdiğim Okita i

İlk olarak senin düşüncene katılıyorum ama farklı olmasını istersen : Tatsumi ile Mine : Ve en komik bulduğum : Hak ile Yona :

Sayalım:   Araragi Koyomi & Oshino Shinobu - Monogatari serisinden. Araragi zaten kelimelere sığmayacak güzellikte bir karakter; yanına zeki, güçlü, kurnaz, sivri dilli ve hayat tecrübesinde maksi

Posted Images

animemuzikleri, 23.10.2017 - 22:36 yazdı:

Animeye sahip olan eserlerden en iyi ilişkiye sahip olan tartışmasız: Gahara-san ve Arararagi-kun 

Sadece manga olarak da: Horimiyadaki çiftimiz diyebilirim.

Dostum anime ve manga türünde sadece birer çift söylemen, bu iki çiftin benzer yanları olabileceği ihtimalini düşündürdü bana. Horimiya'da ki çiftin, Araragi ve Senjougahara çiftini andıran yönleri var mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gallardo, 30.10.2017 - 03:18 yazdı:

Dostum anime ve manga türünde sadece birer çift söylemen, bu iki çiftin benzer yanları olabileceği ihtimalini düşündürdü bana. Horimiya'da ki çiftin, Araragi ve Senjougahara çiftini andıran yönleri var mı?

Pek sayılmaz sadece görmüş olduğum serilerden örnekler vereyim dedim :D konunun başlığı anime olunca da mangayı ayrıyeten eklemek istedim iki çiftin de tek ortak özelliği kız kısmının daha baskın bir kişilik olması denilebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.