Jump to content

Güncel seri izlemek(Yazıyı okuyun)

Morgion

Önerilen İletiler

Şimdi sen Türkiye'ye göre değerlendiriyosun ama mangakalar Japonya'da dizi oyuncusu gibi. Bilmem hangi mangakanın öğrencisi birisi çıkıp birgün manga yazınca merak ediliyor. Adamın ilk mangası olsa bile ilgi görüyor. Konular çok bayağı ama bi reklam değeri oluşturuyorlar. Misal, kıvanç tatlıtuğ. Adam yakışıklı,ciks vs vs ama oyunculuk yok. Millet sırf kıvanç tatlıtuğ diye izliyo. Onun gibi bu konu sığlığı olayı da kanaatimce

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoğu arkadaşın yazdığı gibi bence de güncel serileri takip edenlerin çoğu çizimlerine göre seçim yapıyo. Zevkler ve renkler tartışılmaz derler, kim bilir kaç kişi konsunu önemsemeden sadece çizimlerine göre seçim yapıyo. Ama sırf çizimleri yüzünden kim sıkıcı bir animeyi takip eder ki (bilmiyom belki edenler vardır :) ) Bi ara bende de olmuştu bu olay :D Sonra baktım, dedim ben ne saçma şeyler izliyom böyle :D Tamam çizim de önemli bi yerde ama konu ile bir bütün oluşturursa fıstık gibi olur :D Yani ikisi de birbirini dengelemeli bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.