Jump to content

Kendi stüdyonuzu kurun! - Anime Studio Story - Oynanış

Burakesan

Önerilen İletiler

Herkese merhaba!

Bundan sonra anime ve manga paylaşımlarımın daha sık olacağını söylemiştim :) Çok daha hızlı bir şekilde yeni ve eğlenceli anime ve manga uygulamalarını sizlerle buluşturuyor olacağım.

İyi eğlenceler!

(bir önceki YouTube kanalım bir şirket için yaptığım iş esnasından şirketin ihmali sebebiyle kapandı... Her şeyin hayırlısı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu Game Studio olan versiyonunu bitirmiştim. Çok zevkliydi ve belli kısımları acayip komikti.Paylaşımın için sağol bu geceki ilk işim bu oyunu indirmek olacak! 

Ne zamandır anime ve manga ile alakalı bir oyunu bu kadar uzun süre oynamamıştım, şarjımın katili oldu diyebilirim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok hoşmuş  ismini şimdi tam olarak yazamadığım oyuna benziyor ki hala oynuyorum ( oyunda 90. senemdeyim asdfg ) tek sorun telefonda oynaması bana zor gözüktü bu oynu :)

Teşekkürler ama her şey android için mi bu dünyada!! Apple kulananlar ne yapabilir appstoreda göremedim bu oyunu eğer varsa bir şekilde bildirebilir misiniz lütfen gerçekten oyunu oynamak isterim de :D

android ucuz (maliyeti  işte yapımı ) olduğundan  iosta falan çıkmıyor bazı oyunlar ( yanlış bilmiyorsam )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler ama her şey android için mi bu dünyada!! Apple kulananlar ne yapabilir appstoreda göremedim bu oyunu eğer varsa bir şekilde bildirebilir misiniz lütfen gerçekten oyunu oynamak isterim de :D

iOS tarafını market anlamında gerçekten hiç bilmiyorum :(

Şu ana kadar iOS cihazları sadece test etmek için elimde bulundurdum ama iOS'lu bir cihaza sahip olmanın vakti geldi sanırım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.