Jump to content

rea&tama

Önerilen İletiler

Rea ve Tama ekibi olarak anime şarkılarına cover yapıyoruz ^-^ takip etmek için kanalımıza abone olabilirsiniz ya da facebook sayfamızı beğenebilirsiniz ^-^ 

=======>  https://www.youtube.com/channel/UCR1_fiyMe143ldd4M28Vhag

Facebook sayfamız =======>  https://www.facebook.com/pages/Rea-Tama/652800888175368?fref=ts

Rea'nın coverları

Tama'nın coverları

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gayet güzel olmuşlar. Gelecek coverlarınızı merakla bekleyeceğim. Birde roomaji olarak şarkıların sözlerini yazsanız daha iyi olurdu. Kolay gelsin :cool-onion-head-emoticon:

teşekkür ederiz *-* . romaji fikri güzel de karaoke zamanlaması yapmayı bilmiyorum doğrusu TT-TT 

Hepsi çok güzel olmuş sesinize sağlık :D

çok teşekkürler *-* 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

teşekkür ederiz *-* . romaji fikri güzel de karaoke zamanlaması yapmayı bilmiyorum doğrusu TT-TT 

TV Edition opening ve endingler için ingilizce altyazıdaki karaokeyi kullanabilirsiniz. Aynı zamana sahip olmasalarda ufak bir geri alma ile senkronun oturacağını tahmin ediyorum. Altyazı düzenleme ve zamanla için Aegisub programını kullanabilirsiniz.

Pek işinize yarar mı bilmiyorum ama buradaki 1. seviye Aegisub dersine bir bakabilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sesinize Sağlık. Çok güzel olmuş...  :angel2-onion-head-emoticon:

teşekkür ederiz *-*

Çok güzel yapmışsınız.Bide ikinizin sesi de çok tatlı çok sevdim.Umarım böyle devam edersiniz.

ehehe teşekkürler tama-chan adına da teşekkür ederim ileride düet yapmayı falanda planlıyoruz *-* 

TV Edition opening ve endingler için ingilizce altyazıdaki karaokeyi kullanabilirsiniz. Aynı zamana sahip olmasalarda ufak bir geri alma ile senkronun oturacağını tahmin ediyorum. Altyazı düzenleme ve zamanla için Aegisub programını kullanabilirsiniz.

Pek işinize yarar mı bilmiyorum ama buradaki 1. seviye Aegisub dersine bir bakabilirsiniz.

gerçekten ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz  nasıl teşekkür etsem bilemedim *-* bidahaki coverda kesinlikle karaoke yapmaya çalışıcam :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Rea ve Tama Ekibi Öncelikle Verdiğiniz Emek Çok Güzel Ancak İleri Düşünüyorsanız Sizlere Birkaç Ufak Tavsiye Verebilirim..

1)Videolarda Mikrofondan Dolayı Oluşan Gereksiz Dip Gürültüler

2)Sizin Dışındaki Çevre Sesleri

3)Montaj Yaparken Sesleri Kesip-Kesip Koymuşsunuz Kulağa Hoş Gelmiyor

4)Eğer Başta Dediğim Gibi İleri Dönük Bir Planınız Varsa En Yakın Stüdyoyu Kiralayın Derim Yoksa Ziyan Olursunuz :)

İletişim: Skype : emirhan.aslan2

İstanbul Çevresinde Stüdyoların Tamamını Tanırım    Zamanınızı Ayırıp Okuduğunuz İçin Teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.