Jump to content

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Raven-kun'

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yeni amv'mi sizlere paylaşmak istedim inş. beğenirsiniz :) Gangsta Amv - Hollywood Gangsta  ,

En iyi kalite için HD izleyiniz ...  ;) 

Gangsta Amv - Hollywood Gangsta :

[Ryoukuo]

Youtube Kanalım :

https://www.youtube.com/channel/UC7pkH5oHTfOj9Wtgd10nqGA

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 91
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yeni amv'mi sizlere paylaşmak istedim inş. beğenirsiniz :) Gangsta Amv - Hollywood Gangsta  , En iyi kalite için HD izleyiniz ...  ;)  Gangsta Amv - Hollywood Gangsta :     [Ryo

Aynen böyle devam gençlik :D Birde charmer arkadaş var oda bayaa yetenekli bu konularda :)

Resim çizim tarzın benimkilere benziyor yani yakınız galiba o konularda merakla bekliyorum ;)   Yani sensiz olur mu hiç Elifnur :D Bu arada Mehmet 'de iyi takılıyor haa kuzi ye :D 

Çok güzel olmuş ilk başları ve sondaki ending 'i çok beğendim ellerine sağlık müziğide iyi bulmuşsun bi iki saat bunu dinlerim şimdi ben :D Bu arada hoşgeldin tkrardan :)

Saolasın Muhammet tşk.ler :) Hoşbulduk beğendiğine sevindim :D 

Güzel olmuş iyi tutturmuşsun :) Sonu çok beğendim TG 'nin şarkısı ile uymuş oda :D Kanalına Aboneyim devamını bekliyorum ;)

:5:  :13:

Tşk.ler saol :) Herkes de sonu beğencek galiba :D Bu arada tşk.ler aboneliğin içinde ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vaaayyy Brom Ryuko geri dönmüş hoşgeldin niye haber vermiyon hiç mi bir hatır yok :D Neyse şaka şaka geri dönmene sevindim ama bol bol konuşuruz ;) Bu arada Amv'nde iyi olmuş ama benim için senin kanalındaki TG - Stronger var o hepsinden güzel :P (Kişisel anlama sakın :) ) Ending ide iyi tutturmuşsun ellerine ve emeğine sağlık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.