Jump to content

Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)

Raven-kun'

Önerilen İletiler

Yok ya orayı kullanan çok yok ama amvler için gayet mantıklı bir site aslında :) Yardımcı olabildiğime sevindim. Millet genelde nyaa falan kullanıyor. Bulamadıklarına oradan bakarsın zaten belirtmeme de gerek yoktu. Herneyse saat geç olmuş ben saçmalamaya başladım :D

Nyaa 'ya da bakmıştım fakat leopard kadar iyi değil bence ama duruma göre değişiyor tabii :D Bu arada kimin gece kafası iyi olmuyor ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • Yanıtlar 91
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yeni amv'mi sizlere paylaşmak istedim inş. beğenirsiniz :) Gangsta Amv - Hollywood Gangsta  , En iyi kalite için HD izleyiniz ...  ;)  Gangsta Amv - Hollywood Gangsta :     [Ryo

Aynen böyle devam gençlik :D Birde charmer arkadaş var oda bayaa yetenekli bu konularda :)

Resim çizim tarzın benimkilere benziyor yani yakınız galiba o konularda merakla bekliyorum ;)   Yani sensiz olur mu hiç Elifnur :D Bu arada Mehmet 'de iyi takılıyor haa kuzi ye :D 

Brother çok güzel yapmışsın ellerine ve sabrına sağlık :) Sadece bir sorum var o hip hop gibi dans eden adam hangi animede ? :D (Merak uyandırıyor :P )

Tşk.ler saolasın bro :D Eğer o samuray adamı diosan animenin adı Samurai Champloo yaz yeter :)

Aynen süper olmuş yazamamıştım pardon :( Ben de 2.08deki animeyi alabilir miyim? Daha önce hiç görmemiştim de :D

Ö.d :) Tşk.ler :D 2:08 'deki animenin adı Ga-Rei-Zero yaz yeter knka :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.