Jump to content

Anime'li telefon kılıfları

Burakesan

Önerilen İletiler

Herkese merhaba arkadaşlar!

Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!"

Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime temalı telefon kılıfları bulmakta zorlanmasalar da Samsung, LG, HTC ve diğer markaların telefonlarına sahip anime ve manga severlerin telefonlarına uygun kılıf bulmaları hayli zor; bu videoda bu zorluğu nasıl aşabileceğinizi, nasıl benzersiz anime temalı kılıflar yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Yeni videolarımız için abone olmayı unutmayın  :)

Şu ana kadar uygulama yapılan telefonlar ve fotoğrafları;

Burak ŞOLT - LG G2

RJo427.jpg

naruutoo - GM Discovery

9VQX03.jpg

kurosaki-ichigo - Kurosaki İchigo - Samsung Galaxy S Duos S7562

blGJ7Y.jpg

Raşit Günden - Kaneki Ken - LG G2

ZLRX7A.jpg

BZgaD9.jpg

dnGkgZ.jpg

EVmvgn.jpg

j4gl8J.jpg

226Grv.jpg

Zekeriya Aydoğdu - Naruto - iPhone 5/5S

Jpl5rq.jpg

4LMd20.jpg

Serhat1 - Bleach, Naruto, Tokyo Ghoul  - LG G2

1YJrdB.jpg

j4r34n.jpg

Haruka - Sony Xperia Z - Kurosaki İchigo

GvGY1r.jpg

LaxMean - Samsung - Portogas Ace / Killua

e6183071749e04d2ed8006360195ca92.jpg

d427a59c983f7bfbd8347e4d08562c01.jpg

doganoz - Kurosaki İchigo

M6BRXa.jpg

agsg03

lk8Y8k.jpg

Not: Çalışmalarınızda kullandığınız telefonları da belirtirseniz güzel olur :)< :)>

Kullanabileceğiniz resimler:

One Piece - Ace - http://hizliresim.com/AAnPaB

Bleach - İchigo - http://i.hizliresim.com/58LPv5.jpg

Shingeki no Kyojin - http://i.hizliresim.com/zmyl5D.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba arkadaşlar!   Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!"   Her ne kadar iPhone kullanıcıları an

Herkese merhaba arkadaşlar!   Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!" Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime

Arkadaşlar çekimleri tamamladım, sıra montaj da. Ufak bir heyecan olması adına video sonunda çıkan ürünü takdim edeyim :)   Video montaj aşamasında arkadaşlar, en kısa zamanda yayınlayacağım :)  

Posted Images

Bence baya hoş olmuş, akıllı telefonu olanların ilgisini çekebilir.Özellikle beğenilen karakterler olursa daha çok ilgi çeker diye düşünüyorum.Güzel yaratıcı bir düşünce ;)

Elimde GM Discovery var bir tane, ona da yapmayı düşünüyorum. Discovery sahibi anime sever çoktur eminim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shingeki iyi hoşta daha ilgi çekici birşey yapsan (Karakter felan koysan herkesin bildiği hoş) hatta yaparken felan yada öğretirken video çeksen izlenir kesinlikle :) Eğer böyle bir video hazırlamayı düşünüyorsan şimdiden başarılar ;)

Bu arada emeğine saygı okadar uğraşmışsın sadece fikrimi söyledim ben :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Görmek isterim. iPhone ve Samsung dışı modellerde kılıf bulmak kolay olmuyor. Xperia Z2'ye uzun süredir arıyorum.

Z2 arka kısmı vesilesiyle de bu uygulamaya oldukça müsait bir cihaz. G2 özellikle kesme kısmında oldukça zorluyor; bombeli cihazlar özel uğraş gerektiriyor kesim sırasında.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende İphone 5s var bi türlü istediğim şekli bulamadım video çekersen çok iyi olur açıkçası :D

Bugün video için hazırlıklara başlıyorum :)

Birkaç güzel görsel bulayım (belki bi' TürkAnime special yaparım :D), yazıcımı ayarlayayım, kesim konusunda birkaç tüyo öğreneyim, hatta mümkün olursa bu işlemi Discovery ile yapacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.