Jump to content

Anime'li telefon kılıfları

Burakesan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba arkadaşlar!   Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!"   Her ne kadar iPhone kullanıcıları an

Herkese merhaba arkadaşlar!   Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!" Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime

Arkadaşlar çekimleri tamamladım, sıra montaj da. Ufak bir heyecan olması adına video sonunda çıkan ürünü takdim edeyim :)   Video montaj aşamasında arkadaşlar, en kısa zamanda yayınlayacağım :)  

Posted Images

Her zaman böyle animelerle alakalı eşyaların (Telefon kılıfı dışında mause pad, poster, vs.) nereden alındığını merak etmişimdir. Bunu hazır yapan bi yer yok mu illa uğraşcaz mı yani. :D 

Çok cüzzi miktarlara nasıl mouse pad yaptırabileceğinize dair bir videom da olacak :) Birkaç örnek göstereyim, 1-2 hafta önce geldi bunlar;

1YdJ71.jpg

Şimdiden takibe alın beni :P YouTube kanalım; https://www.youtube.com/channel/UCILpxTXs2w5P3XAEu0TzKog

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok cüzzi miktarlara nasıl mouse pad yaptırabileceğinize dair bir videom da olacak :) Birkaç örnek göstereyim, 1-2 hafta önce geldi bunlar;

1YdJ71.jpg

Şimdiden takibe alın beni :P YouTube kanalım; https://www.youtube.com/channel/UCILpxTXs2w5P3XAEu0TzKog

Bunların yapımınıda videoya kısa bir bölüm olarak eklersiniz sanırım. ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba arkadaşlar!

Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!"

Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime temalı telefon kılıfları bulmakta zorlanmasalar da Samsung, LG, HTC ve diğer markaların telefonlarına sahip anime ve manga severlerin telefonlarına uygun kılıf bulmaları hayli zor; bu videoda bu zorluğu nasıl aşabileceğinizi, nasıl benzersiz anime temalı kılıflar yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Yeni videolarımız için abone olmayı unutmayın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.