Jump to content

Anime'li telefon kılıfları

Burakesan

Önerilen İletiler

Evet, en basit yazıcı dahi fotoğraf kağıdına baskı alabilir. Orta halli bir yazıcı iyi çıktılar almanız için yeterli :)

bu arada videoda kullandıgın ace fotorafını atabilirmisin gercekten cok iyi bide bende 1851x2560 cozunurlukte foto var onu kullanabilirmiyim uygun olurmu telefon icin ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba arkadaşlar!   Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!"   Her ne kadar iPhone kullanıcıları an

Herkese merhaba arkadaşlar!   Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!" Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime

Arkadaşlar çekimleri tamamladım, sıra montaj da. Ufak bir heyecan olması adına video sonunda çıkan ürünü takdim edeyim :)   Video montaj aşamasında arkadaşlar, en kısa zamanda yayınlayacağım :)  

Posted Images

bu arada videoda kullandıgın ace fotorafını atabilirmisin gercekten cok iyi bide bende 1851x2560 cozunurlukte foto var onu kullanabilirmiyim uygun olurmu telefon icin ?

Resmin yüksek çözünürlüklü olması iyidir. Dikey kesit alacağınız için boyu yüksek resimler daha uygun olur. 

Ace resmini ilk mesaja ekledim, herkes kullansın :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmin yüksek çözünürlüklü olması iyidir. Dikey kesit alacağınız için boyu yüksek resimler daha uygun olur. 

Ace resmini ilk mesaja ekledim, herkes kullansın :)

bende telefon yok ama alicam yakında 1851x2560 cozunrulukte cok sıkıntı olmaz demi şu resim icin ? lg g2 gibi bir telefon icin http://i.hizliresim.com/58LPv5.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende telefon yok ama alicam yakında 1851x2560 cozunrulukte cok sıkıntı olmaz demi şu resim icin ? lg g2 gibi bir telefon icin http://i.hizliresim.com/58LPv5.jpg

Çooook ama çooook iyi bir malzeme, bunu değerlendirmek lazım, mutlaka!

Yakında G3 için de aynı çalışmayı yapıp paylaşacağım inşallah.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.