Jump to content

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 59
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2015 Bahar döneminde gelecek animelerin içerik açısından çok zengin olduğumuzu söyleyebiliriz. Öncelikle göze Gintama gibi çok sevilen bir seri göze çarpıyorken Fate Stay Night: Unlimited Blade Works'

Gintama gelcek  diye duyduğumdan beri heyecanla bekliyorum gelsin gelsin gelsin :admire-onion-head-emoticon:  :cheer1-onion-head-emoticon:

Bu Nisan Bol Memeli Geçicek :D (DXD)

• 3 hafta sonra...

YU-GI-OH duel monsters i cevirecek bir fansub olacakmi, bilginiz varmi acaba?

Tamam Nisekoi,High school DxD,my teen romantic comedy,Fate stay night,yamada kun falan onlar da beklediyim animelerden ama Yu-GI-OH bi efsane, hele de isimsiz firavun iwin i4indeyse. Dogru yu-gi-og gt den sonra serinin tum zevkini kacirdilar ama duel monsters adiyla geri donuyorsa cevirilmeyi hak ediyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Denpa Kyoushi'ye dikkat edin, Mondaiji-tachi, No Game No Life, World God Only Knows ve Log Horizon gibi serileri sevdiyseniz bunu da seveceksiniz. Büyük ihtimal nasıl bir ana karakterimiz olduğunu tahmin etmişsinizdir :D Bu sezonun en çok izlenenlerinden biri olacak potansiyele sahip. Bir iki bölüm vaktinizi verin kesin seversiniz. Söyleyin bana, bu hareketi yapan bir karakter kötü olabilir mi :D

vg31M4.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En başta Gintama demiştim zaten geçen de de Owari no Seraph ın fragmanına baktım merakla bekliyorum.

danna ga nani wo itteiru ka wakaranai ken izleyip sevmeyen yoktur heralde yaşasın 2.sezon :D

movie kısmı da gayet iyi duruyo gözümüz nisanda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burada pek bahsedilmemiş ama çıkınca bir owari no seraph'a da bir şans verin derim. Pişman olmazsınız. Ayrıcam yamada-kun da bu sezonun güzel serilerinde. Bende mahouka bekleyenlerden olsamda eldekilerde fena sayılmaz...

Owari no Seraph çok iyiydi.  Burda gözüme takılmamıştı ama sitede görünce bakayım dedim vampirli film ve dizilerden bıkmış olmama rağmen etkileyici buldum.

Yamada-kun, Nisekoi felan başkada yok. Mahouka light novel belki o yüzden hemen gelmedi.

Gintama süper zaten ama daha güncele yetişmekle meşgulüm. Gerçi dayanamayıp izledim çıkan bölümü çizimler nasıl olmuş diye bırakamadım çok komikti. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.