Jump to content

En Beğendiğiniz Oyun ...

Yoichi D. Gremory

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar öncelikle merhabalar :) Konunun başlığındada belirttiğim gibi şu ana kadar oynayıpta en beğendiğiniz online oyunları paylaşmanızı yani kısacası düşüncelerinizi paylaşmanızı isticem sizlerd

cs ve Mu online derim xD     cs yi sevmek için bir sebebe gerek yok klasiktir zaten. Mu Online da bir sürü bu tarz oynadım silkroad-knight-archage falan ama hiç biri onun yerini tutamadı xd

Pb ve Knight online.

Arkadaşlar öncelikle merhabalar :)

Konunun başlığındada belirttiğim gibi şu ana kadar oynayıpta en beğendiğiniz online oyunları paylaşmanızı yani kısacası düşüncelerinizi paylaşmanızı isticem sizlerden :)

Eğer ilk önce benim bir online oyun adı vermem gerekiyorsa ilk olarak ;

-''Blade & Soul Online '' derdim herhalde :D

Oyunu Rus serverından oynamışlığım vardır hatta bitirmişimdir bile fakat Europa düşmesi biraz zaman alcakmış felan :P

N5rm6Y.jpg[blade & Soul]

Arkadaşlar şimdi ise sizlerin yorumlarınızı bekliyorum eminimki değişik online sevenler bile aranızda vardır :)

Oooo.. bir Blade&Soul'cu daha burdaymış. pRBZEz.gif Bende oynadım Blade&Soul'u Rus serverinda tabiii ^_^ Onun haricinde önerebileceğim tonla oyun var. Grafiksel açıdan ben online türü oyunlara dikkat ettiğim için önereceğim oyunlarında boyutları büyük bayağı Aion'u da denemeni tavsiye ederim Blade&Soul ile aynı firma yapan zaten grafiksel açıdanda birbirlerine çok benziyor ama Aİon daha detaylı bir oyundur Blade'e oranla :) Onun haricinde World of Warcraft var, grafiksel olarak iyi değil ancak bayağı detaylı bir oyundur en çok ırk, dungeon ve item'in olduğu bir oyun diyebilirim. Final Fantasy'i oynamadım ancak grafiksel oalrak bayağı güzel bir oyundur. Tera Online var yine onuda henüz oynama fırsatım olmadı ancak pvp'lerin çok zevkli geçtiğini duymuştum ^_^ Şu aralar çıkmasını heyecanla beklediğim Black Desert var. Şu ana kadar gördüğüm en iyi grafikli mmorpg oyunu diyebilirim, özellikle karakter detaylandırmaları çok geniş içerikli. Kendi yüzünü bile tasarlarsın okadar diyim :D

cs ve Mu online derim xD     cs yi sevmek için bir sebebe gerek yok klasiktir zaten.

Mu Online da bir sürü bu tarz oynadım silkroad-knight-archage falan ama hiç biri onun yerini tutamadı xd

Vayy mu online'ın adını duymayalı bayağı olmuştu :) Arasıra oynayasım geldikçe girip bir private server indirip takılıyorum. Mu online'ın yeri ayrı yaa ilk oynadığım mmorpglerden birisidir B) ressleri artırıp agility'e pointi dayayıp karakterin çıldırmasına bitiriyorum ya ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach Online

Bleach online ? Hiç denememiştim bak bu farklı oldu :)

Oooo.. bir Blade&Soul'cu daha burdaymış. pRBZEz.gif Bende oynadım Blade&Soul'u Rus serverinda tabiii ^_^ Onun haricinde önerebileceğim tonla oyun var. Grafiksel açıdan ben online türü oyunlara dikkat ettiğim için önereceğim oyunlarında boyutları büyük bayağı Aion'u da denemeni tavsiye ederim Blade&Soul ile aynı firma yapan zaten grafiksel açıdanda birbirlerine çok benziyor ama Aİon daha detaylı bir oyundur Blade'e oranla :) Onun haricinde World of Warcraft var, grafiksel olarak iyi değil ancak bayağı detaylı bir oyundur en çok ırk, dungeon ve item'in olduğu bir oyun diyebilirim. Final Fantasy'i oynamadım ancak grafiksel oalrak bayağı güzel bir oyundur. Tera Online var yine onuda henüz oynama fırsatım olmadı ancak pvp'lerin çok zevkli geçtiğini duymuştum ^ ^_^Şu aralar çıkmasını heyecanla beklediğim Black Desert var. Şu ana kadar gördüğüm en iyi grafikli mmorpg oyunu diyebilirim, özellikle karakter detaylandırmaları çok geniş içerikli. Kendi yüzünü bile tasarlarsın okadar diyim :D

Vayy mu online'ın adını duymayalı bayağı olmuştu :) Arasıra oynayasım geldikçe girip bir private server indirip takılıyorum. Mu online'ın yeri ayrı yaa ilk oynadığım mmorpglerden birisidir B) ressleri artırıp agility'e pointi dayayıp karakterin çıldırmasına bitiriyorum ya ^_^

Aion oynamışlığım vardır ama şu anlık Black Desert 'i beklemekteyim :) Tera online 'da biraz sıkıntılı oyun yaa parası bütçesinde olanlar için :D Bir de ek olarak oyun söylemek gerekirse Closers Online var onuda bekliyorum oyun aynı King Of The Fighters gibi oyun ama tabii anime ve bin kat daha güzeli :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach online ? Hiç denememiştim bak bu farklı oldu :)

Aion oynamışlığım vardır ama şu anlık Black Desert 'i beklemekteyim :) Tera online 'da biraz sıkıntılı oyun yaa parası bütçesinde olanlar için :D Bir de ek olarak oyun söylemek gerekirse Closers Online var onuda bekliyorum oyun aynı King Of The Fighters gibi oyun ama tabii anime ve bin kat daha güzeli :P

Closers Online'a baktım görüntü fena değil ancak oyunun mmo özelliği yok yandan gösteriyor. Daha çok şu webten oynadığımız flash oyunların grafiksel olarak geliştirilmiş hali gibi geldi bana :) Bana Black Desert gibi oyunlar lazım. Bu arada ArcheAge oynamışlığımda vardır :P Bana kalsa arkadaş nervegear gelsin en iyisi kurtulalım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.