Jump to content

En Beğendiğiniz Oyun ...

Yoichi D. Gremory

Önerilen İletiler

• 10 ay sonra...
  • Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar öncelikle merhabalar :) Konunun başlığındada belirttiğim gibi şu ana kadar oynayıpta en beğendiğiniz online oyunları paylaşmanızı yani kısacası düşüncelerinizi paylaşmanızı isticem sizlerd

cs ve Mu online derim xD     cs yi sevmek için bir sebebe gerek yok klasiktir zaten. Mu Online da bir sürü bu tarz oynadım silkroad-knight-archage falan ama hiç biri onun yerini tutamadı xd

Pb ve Knight online.

• 2 sene sonra...

Undertale - Oynadığım en güzel oyun güzel bir hikayesi var kesinlikle denenmeli 

Celeste - yine pixel bir oyun kendisi bir platform oyunu ama hikayeside gayet güzel ilk oynadığında anlamıyorsun  ama aslında çok güzel semboller içeriyor

Mount and Blade Warband - En uzun süre harcadığım oyun 50 ker falan sırf native (defualt) şekilde bitirdim yapılacak her şeyiyaptım modlar bitirdim hatta mod yapıp kendim oynadım (sonra foramt atınca gitti bidahada yapmadım) oyun çok zevkli ve çok başarılı rol yapma ortaçağ oyunu diyebilir her pc açıyot benim pc baya kötü ben bile 60fps alıyorum yüksek ayarlarda 2.oyunu çıktı ama işte oynayamıyorum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

- Witcher 3 - Wild Hunt

Anlatmama gerek bile yok, müthiş bir oyun. Bugünlerde ikinciye bitiriyorum.

- Max Payne Serisi

Gerek aksiyonu, gerek karanlık havası, gerek hikayesiyle beni benden alan bir oyun. Hele ilk oyunundaki o başlangıç sahnesi bugün bile hala çok çarpıcı geliyor insana.

- Mount and Blade - Warband

Halis muhlis Türk oyunu olmasının yanında, oynadığım en güzel oyunlardan biri. Oynarken kendi hikayeni yazdığın için, çok fazla roleplay yapıp eğlenmiştim :D

- Hades

Son zamanlarda çıkan en kaliteli oyunlardan biri. Çoğu kişi Game Awards sonrası bu oyunu keşfetti fakat Epic Games Store ilk çıktığı günlerde parayı basıp almıştım :D Gördüğüm an anlamıştım, bu tam benlik bir oyun. Mitoloji var, aksiyon var, rougelike var, kendince tatlı bir hikaye var. Daha ne olsun? Mutlaka deneyin derim.

- Dragon Age Inqusition

Bu oyunun tek şanssızlığı Witcher 3 ile yakın zamanda çıkması. Sürekli Witcher ile kıyaslandı fakat farklı segmentte oyunlar. Dragon Age dibine kadar bir RPG oyun. Oyunun tam manasıyla kendini göstermesi için birkaç saat geçirmeniz gerekiyor fakat pişman olacağınızı düşünmüyorum. Güzel hikaye, güzel RPG, dolu dolu açık dünya ve görüp görebileceğiniz en güzel ejder savaşları <3 Ejderhalar ile savaşmak Skyrim'dekinden bile daha eğlenceli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.