Jump to content

En Beğendiğiniz Oyun ...

Yoichi D. Gremory

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar öncelikle merhabalar :) Konunun başlığındada belirttiğim gibi şu ana kadar oynayıpta en beğendiğiniz online oyunları paylaşmanızı yani kısacası düşüncelerinizi paylaşmanızı isticem sizlerd

cs ve Mu online derim xD     cs yi sevmek için bir sebebe gerek yok klasiktir zaten. Mu Online da bir sürü bu tarz oynadım silkroad-knight-archage falan ama hiç biri onun yerini tutamadı xd

Pb ve Knight online.

Tamam iyi kimse lol dememiş bari ben diyim :D Online oyun kültürüm pek yoktur ama iyidir lol

Lol iyidir ya oynamışlığım vardır hatta para basmışlığım bile var :/

Herhalde bir Point Blank ve Archage derdim :D Ama Blade & Soul merakımda vardır tabii :P

PB güzeldi efektler felan :) Archage i oynama fırsatım olmadı ama bir ara bakcam sanırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Piyasadaki nerdeyse bütün online oyunları oynamış, oynamasa bile göz gezdirmiş biri olarak cevabım türlere göre olur.

Mobada eğer öğrenirsen ki bu süreç sancılı olacaktır önceden moba tecrüben ne olursa olsun fark etmez dota 2 en iyisidir. Tabi blizzardın yeni mobası fena durmuyor.

Yeni bir sistem getirdiği hale oyuncular tarafından anlaışlmamış ve yapımcılarının düşük bütçesi ve oyunla olan ilgilerinin çok düşük olmasından dolayı yeterli ilgi görmemiş age of wulin diyebilirim. Millet farklı tarz istiyorum dedi adamlar yaptı, ki 4 ay oynadığım bir oyundur, keşke işi az oyuncu olmasından paraya dökmeseydi. 4 ay oynadım aylık vip paramıda verdim yinede karakterim oyunda ki çoğu özeliğe sahip değildi.

Fps olarak tartışılır pek haz etmem bu oyun türüne kalite olarak battlefield falan deyip geçerdim ama cs daha ağır basıyor gibi.(Açık dünya fps tpleri daha çok seviyorum ama cs oynuyorum)

Para vericem diyorsanız wow ve gw2 derim. Wowta millet uçtu ona bir şey yapamayız ama gw2nin yapısı gereği 3-4 ay size güzel haz verir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.